Wersja do druku

25 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Istnieje taki trend w modzie pod tytułem "goth".
Niektóre kreacje z tego trendu są dla mnie całkiem owszem, że nie powiem...
A tak poza tym - mam wiele koleżanek, które jednego dnia mają ochotę założyć sukienkę w słoneczniki, a drugiego - koniecznie skórzane portki i skórzana kurtała do tego.
Mam to samo - kiedy chcę założyć moją powycieraną skórę, to nie pytam nikogo o zgodę na taki wygląd... Wręcz przeciwnie - czniam to, co sobie inni myślą na mój temat.
Bo ja na ich temat mam raczej głębsze przemyślenia...:dokuczacz:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czeremcho, skoro Galganekart zrobiła zdjęcie spodni które wykonała w pewnej stylizacji, czyli oprócz spodni jeszcze reszta ubioru i tło i na końcu zapytała co o tym sądzimy, to jeżeliby chciała żeby się wypowiedzieć na temat tylko spodni, to na pewno zrobiłaby skromniejsze zdjęcie. Więc pytam o szczegóły z tej stylizacji, bo mnie to ciekawi, grzecznie pytam czy może mi wytłumaczyć powód noszenia czaszek, a nie jak napisałaś wzywam do tłumaczenia się, gdzie ja tam wzywam do tłumaczenia się - Czeremcho? Sama wyrażasz opinię o uszytych spodniach - cyt. ,,Mniej rozumiem popularność spodni, w których jako-tako wygląda się tylko z przodu...'' - a ja mniej rozumiem noszenie czaszek, więcej rozumiem noszenie takich spodni. Wybacz ale nie wejdę głębiej z Tobą w czaszkowe sprawy, bo nie chce żeby nasza wymiana poglądów zaśmieciła wątek szyciowy Właścicielki. Nie pierwszy raz pytam w wątku o dodatki w stylizacji. Interesowało mnie tylko zdanie osoby noszącej czaszki. Nie odpowiedziała i w porządku, zapytam gdzieś kogoś innego jak będzie okazja :) Szacun dla wszystkich :) Przepraszam Galganekart za zamieszanie.
P. S. Dzięki Zibiasz za profesjonalne podejście do mojego pytania.

--- Ostatnio edytowane 2014-09-05 12:37:19 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Już jestem :)
Nieco rozbawiło mnie to wszystko. Pytałam tylko i wyłącznie o spodnie, nie o stylizację, ale fakt można do takowej owe spodnie zakładać. Koszuli w czaszki również nie rozumiem, jednak niezaprzeczalnie jest intrygująca i przykuwa uwagę, dlatego rozumiem pytanie Niteczko.. Podoba się właścicielowi, a ja nie ingeruję w to w czym on chodzi. Zapytam go dlaczego podoba mu się ta koszula i Wam napiszę. W innej stylizacji nie chciał pozować :nie:Koszula to pikuś on chce tatuaż z czaszką :bezradny: matko i córko !
Jeśli chodzi o spodnie, lubimy taki styl, jest wygodny i nam odpowiada, rozumiem że wszystko jest kwestią gustu i dziękuję Wam za opinie. Bardzo mi na nich zależy.
Pozdrawiam
Magda.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Koszula to pikuś on chce tatuaż z czaszką :bezradny: matko i córko !
Skoro o matce i córce - to moja córka ma tatuaż z dziewczyną z czaszką zamiast głowy.

Jest dorosła, chciała go zrobić, zrobiono go profesjonalnie - i nie pytam "dlaczego".

Aha - to tylko jeden z jej tatuaży :-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Znalezione w Saragossie (albo gdzieś niedaleko) :D
To już prawdziwy turpizm...:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Graficznie - powalające...

Aczkolwiek nie wiem, czy ta z długim rękawem to nie fotomontaż... Fałdki na rękawach nie "przenoszą się" na grafikę...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zibiasz to już turpizm masz rację. Koszulki dla prawdziwych black metal'owców ;) My takimi nie jesteśmy :D

Niteczko mąż odpowiedział, że podoba mu się wzór i tyle. Więcej nic nie mógł dodać, bo więcej nic nie ma. Po prostu ;)
Niektórych rzeczy nie należy brać bardzo na poważnie, i on tak podchodzi do czaszek.

Aniu jesteś fantastyczną mamą ! Chciałabym mieć tyle zrozumienia w przyszłości dla swojej córki :)
Mąż chce tatuaż z czaszkami, i go zrobi, mi się nie podoba, ale co tam, przecież nie ja go będę nosić na swoim ciele. Ze swoim ma prawo robić co mu się podoba.

Pozdrawiam wszystkich !
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję za odpowiedź Męża, w zasadzie to taka męska odpowiedź, krótka i na temat :) Ja się syna pytam co robią w przedszkolu a on że nic :bezradny: ech, ja to bym się rozgadała ;)

--- Ostatnio edytowane 2014-09-07 21:51:16 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
bardzo fajne te portki, lubię takie :) I w pełni rozumiem zachwycanie sie ściegami i szwami :) Pierwsze szycia owerlokiem w zasadzie miałam ochotę nosić wyłącznie na lewą stronę, takie to piękne wszystko było :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja na swojego owerloca ciągle czekam .... mam nadzieję że już niedługo :)
A póki co muszę sobie radzić jakoś inaczej, stąd ten SZEW francuski.
Dostałam dzianinę z elastanem, rozciągliwą w obie strony, pierwsze moje szycie tego rodzaju dzianiny. Do tej pory szyłam głównie dresówki, z elastanem, ale te rozciągały się w jedną stronę, było łatwiej. Jakoś dałam radę. Teraz zabieram się za spódnicę maxi z tejże dzianinki. Trzeba poćwiczyć :)

Wybaczcie jeśli kaleczę uszy nieprofesjonalnymi wyrażeniami :bezradny: staram się !

--- Ostatnio edytowane 2014-09-16 15:55:59 przez galganekart ---
________________________________________________________

25 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.