Wersja do druku

25 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja na swojego owerloca ciągle czekam .... mam nadzieję że już niedługo :)
A póki co muszę sobie radzić jakoś inaczej, stąd ten ścieg francuski.
Dostałam dzianinę z elastanem, rozciągliwą w obie strony, pierwsze moje szycie tego rodzaju dzianiny. Do tej pory szyłam głównie dresówki, z elastanem, ale te rozciągały się w jedną stronę, było łatwiej. Jakoś dałam radę. Teraz zabieram się za spódnicę maxi z tejże dzianinki. Trzeba poćwiczyć :)

Wybaczcie jeśli kaleczę uszy nieprofesjonalnymi wyrażeniami :bezradny: staram się !
Moja forumowa koleżanko,

Wiem, że się starasz. Użyłaś szwu francuskiego. Szew francuski to taki szew, takie "czary mary", które bardzo ładnie chowa siepiący się brzeg do środka i zamyka go w środku.

Fides

--- Ostatnio edytowane 2014-09-16 13:53:50 przez Fides ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oczywiście chodziło mi o szew francuski, ścieg francuski kojarzę z robótek drucianych :zawstydzony: Tak się skupiłam na rozciągliwościach materiałowych, że nie zwróciłam uwagi na to o co piszę o szwie francuskim. Wybaczcie. Przejęzyczenie :jezyk_oko:

Poprawiłam, żeby innych nie raziło :boisie:

--- Ostatnio edytowane 2014-09-16 15:57:16 przez galganekart ---

--- Ostatnio edytowane 2014-09-17 09:44:36 przez galganekart ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ostatnio mało mam czasu, ale ciągle tu jestem. Patrzę i podziwiam Wasze poczynania, czas niestety ogranicza mnie w tworzeniu.
Bardzo lubię tiulowe spódniczki. Myślę, że sama sobie taką zrobię... a póki co, produkuję wersie mini dla maluchów. Mój ostatni wyczyn, mała, czarna, tiulowa, i mam nadzieję dziewczęca.
Zobaczcie ;)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ech, ja też czasu mam mało, więc Cię rozumiem, fajna spódniczka, mała wygląda rewelacyjnie!
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajniusia i taki..niekonwencjonalny kolor dla dziewczynki :okok:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki !
Właśnie tak się zastanawiałam nad tym czarnym.... Ale finalnie bardzo mi się podoba, a Mania bardzo lubi spódniczki... a kolorystycznie jej jeszcze wszystko jedno, zatem korzystam :D
Jest duży plus, tego koloru... córka bez ograniczenia może bawić się w piasku, ziemi, i przy innych "babkach", na ciemnym nic nie widać :)
Pozdrawiam !
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Magda, twoja spóniczka dla còrci mnie zainspirowała do stworzenia podobnej dla mojej.
Jak będzie gotowa to wstawìę zdjęcie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakże miło mi to słyszeć Iwi :D
Koniecznie pokaż, jak skończysz !
Pozdrawiam.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem !
Robi się zimno.... cóż zaczynam oswajać się z myślą, że będzie zima, pomyślałam zatem o ciepłej podwójnej czapce z dzianiny dresowej, do kompletu powstał komin.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zgadzam się z wpisem wyżej. Słodkie. :)
________________________________________________________
Mam złoty charakter. Dlatego taki ciężki. :D
Moja TFUrczość różna
http://teofano.blogspot.com/

25 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.