Wersja do druku

25 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chyba widzę śnieg za Twoim oknem! Jak ja zimy nie lubię, buu. Naszywka autko fajne,
pozwolę sobie dokonać plagiatu:D
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Śliczna!






Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajna czapa :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Śliczna czapucha😊
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zainspirowałaś mnie. Kiedy prawie kończyłem bluzkę dla siebie dowiedziałem się, że będę ojcem. Mój chłopak ma dopiero 8 cm ale już zastanawiam się co mu uszyć. Tyle pomysłów -myślałem o kocyku, ale też o czapeczce. Teraz on się liczy. Chcę szyć dla niego. Szycie dla swojego dziecka to musi być ogromna frajda. Ja już się cieszę i zakładam, że on jest number one.

Pozdrawiam

Arek
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gratulacje tatusiem będziesz! Bądź wyrozumiały dla swojej kobietki kofanej, zwłaszcza jak jej się włączy instynkt wicia gniazda, tymczasem ściskam Was troje :)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gratulacje tatusiem będziesz! Bądź wyrozumiały dla swojej kobietki kofanej, zwłaszcza jak jej się włączy instynkt wicia gniazda, tymczasem ściskam Was troje :)
Dziękuje.Właśnie przeczytałem ,,Poradnik dla przyszłego ojca '' staram się też robić tak jak piszą w takim czasopiśmie -supertata. Od miesiąca dostosowujemy dom. Remont jednego pokoju. Jeszcze nie uzgodniliśmy gdzie będzie kącik dziecięcy. Najgorsze, że ja mam już 42 lata.Zastanawiam się co będzie jak za 10 lat powie -Tata pograsz ze mną w piłkę? Pamiętam jak ja grałem mając tyle lat od rana do wieczora z przerwą na obiad. Tak czy inaczej od momentu kiedy go zobaczyłem w telewizorze nie mogę się doczekać.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję wszystkim za tak miłe komentarze :)

Modniak Tobie oczywiście gratuluję, dziecko w domu to ogromne szczęście. Będę trzymać kciuki za Was, i pozytywne myśli słać w Waszą stronę co jakiś czas.
Zdecydowanie najlepiej szyje się dla dziecka :) Dzieci są wdzięczne, i nawet jak Ci coś nie wyjdzie tak jak byś chciał to ono i tak będzie się cieszyć. Zajrzyj do mnie na bloga, mam tam zabawki dla takich malutkich maluszków. Niech będą dla Ciebie inspiracją ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Cudowne wieści. Gratuluję! 😊 Trzymamy kciuki i nie martw sie spokojnie będziesz mógł zagrać wspólny mecz😊
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Koń jaki jest, każdy widzi. Koń jak to koń, lubi biegać, zatem nie było innego wyjścia jak doczepić nogi na guziki. Muszą być przecież ruchome !
Wykonany z resztek dzianiny dresowej, jakie zachomikowałam, z pozostałych prac. Jakoś nigdy nie lubiłam wyrzucać resztek. Siodło z prawie nowego materiału jaki nabyłam, z myślą o letnich spodniach, a szalona grzywa z miśka okalającego kaptur od kurtki zimowej ;) Gównie przez tą grzywę wyszedł nieco szalony i może trochę podobny do lwa .... Tak przynajmniej mówi mąż. Jak sądzicie ?
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

25 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.