Wersja do druku

25 stron: « < 18 19 20 21 22 23 24 > »

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Słodkie te Twoje stworki! Nie dziwię się, że mają powodzenie u dzieciarni!:oklasky:

A z Twoim oddychaniem - jeśli to nie wina pylących roślin (też zdycham, jak co roku), to ważnym powodem kłopotów mogą być pylące materiały, z którymi pracujesz - niebielone płótna, sznurki, futerka - wszystkie takie przechowalnie kurzu i własnych mikro-włókienek mogą mocno podrażniać śluzówki oddechowe, a nawet oczu.
Może uszyj sobie najprostszą maseczkę np. z muślinu, lub chociażby gazy i spróbuj w niej pracować. A po dwóch-trzech dniach zaobserwuj, czy jest poprawa.:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
len niebielony i sznurek pleciony - cudne połączenie :) no i koniki jak zwykle wymiatają :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super konidła:okok:
Zibiasz dobrze gada:)Alergie jedno, ale i materiały dają popalić. Ja często miałam w pracy i uczulenie i suchy kaszel,zwłaszcza przy jakiś kudłatych materiałach, futerkach, albo nawet z ociepliny. Do tej pory jak szyję kurtkę czy coś takiego, to tylko byle jak najszybciej skończyć. Czasem miałam wrażenie,że zaraz skórę porozdzieram i gardło wypluję, tak mnie wszystko drażniło.


--- Ostatnio edytowane 2015-05-28 08:19:31 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ojej, macie rację.... alergię na kurz mam swoją droga, teraz to z pewnością przeziębienie. Ostatnio dużo rowerem pomykam, a wiatr duży i zimny. Ta wiosna jest fatalna.
Zazwyczaj kupuję antypylące polary, jednak futerka to futerka, na nie nie mam sposobu.
A wiecie, że cieszę się jak dziecko, kiedy piszecie mi, że Wam się podobają moje prace :zawstydzony:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Słodkie te koniki :) Połączenie materiałów też mi się bardzo podoba.

Zdrówka!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję.
Również lubię takie połączenia. Bardzo lubię len i jutę. Z juty nie próbowałam szyć zabawek, jedynie torby... - to byłby chyba szalony pomysł... jest dosyć sztywna i mało przyjazna. Len to co innego ... :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Uwielbiam maskotki, a te są szczególnie urocze <3
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękniste kopytkowe napędy :) No tośmy się zebrali, chyrlające ofiary pyłków wszelakich... Ja już przeszło dwa miasiące się leczę, i nic.. Drugi antybiotyk, kolejne wziewy i niewielka poprawa. Odnoszę nieprzeparte wrażenie, że moje oskrzela chcą mnie opuścić i wyjść na zewnątrz :bezradny:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ojej... z każdym dniem nabieram coraz to większej pewności, iż to jednak nie przeziębienie. Kicham i szlocham nad swoim stanem .... Chyba rzeczywiście posłucham rady Zibiasza i kupię sobie maskę, albo uszyję... co tam będę kupować :D

Siedzę ciągle w futerkach, jakieś nowe muszę upolować , na moje mustangi, tego co prawda mam jeszcze trochę, ale nudzi mi się już ... ;)
No to Wam pokażę ostatnią kolekcję, która już prawie w całości opuściła pracownię.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale piękna stadnina! :)

25 stron: « < 18 19 20 21 22 23 24 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.