Wersja do druku

3 strony: 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Po forum myszkuje od dawna, ale głównie cichcem, czas aby dodać swoje 3 grosze :).

Ostatnio chodzę wiecznie wykończona, uczelnia daje w kość, miasto wydaje się jakieś takie większe niż zawsze. Szukając odprężenia dałam upust mojej babcinej duszy i zaczęłam haftować. Początkowo co popadnie i gdzie popadnie, aż w końcu wyhaftowałam pierwszy medalion :). I stamtąd już poszło! :D

Najpierw wyhaftowałam duży wisior w róże dla mamy (razem z kolczykami) potem troszkę się rozeszło po znajomych a teraz zaczęłam je wystawiać na necie :) Póki co cieszę się, że znalazłam coś co daje mi odskocznię!
________________________________________________________
Moje hafciarskie szaleństwo: http://ulijankaa.pakamera.pl :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No pięknie!
Gratuluję!

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajna, takiej chyba jeszcze nie widziałam :)
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
przecudne te wisiory
czy cos innego tez haftujesz?

--- Ostatnio edytowane 2014-05-15 09:03:19 przez roksanitka ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za miłe słowa! :D To wiele dla mnie znaczy i daje motywacje :)

Ogółem głównie zajmuję się haftem torsadowym i supełkowym (takim jak widać powyżej) a haftuje medaliony, pierścionki, kolczyki, bransoletki, kolie (cało-materiałowe naszyjniki), etui na komórki a także w planach mam uszycie sobie haftowanej torebki i być może bluzki (jeśli w końcu opanuję moją maszynę) :). W planach mam także poszerzenie moich hafciarskich możliwości o nowe ściegi, udało mi się nawet kupić kilka ciekawych książek na kiermaszach.

Ostatnio haftuje bransoletki mankiety, które tak jakby odstają od ręki :) Wymagają one trochę więcej pracy niż medaliony, ale i satysfakcja większa!
________________________________________________________
Moje hafciarskie szaleństwo: http://ulijankaa.pakamera.pl :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Masz zacięcie! Gratulacje!:oklasky:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Świeżynek
No proszę !!! Dopiero kiedy zarejestrowałam się na forum krawieckim odkryłam, że ktoś jeszcze haftuje wisiorki !!! A już myslałam, że jestem jedyna :buziak: Cudna biżuteria !
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Śliczna ta biżuteria,brawo.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo oryginalny pomysł,żeby takie medaliony czy raczej kamee (bo tak to się chyba fachowo nazywa?) tworzyć za pomocą haftu. Sama jestem fanką tego typu biżuterii, ale wszystkie posiadane przeze mnie "okazy" są wykonane z jakiegoś metalu i szkła, więc siłą rzeczy kojarzą mi się z raczej ciężką biżuterią. A tu tymczasem nie dość że ładnie, to jeszcze lekko ;) Chętnie zobaczyłabym etui na telefon w Twoim wykonaniu, bo już dawno zauważyłam, że to co jest oferowane w sklepach kompletnie mi się nie podoba... Pozdrawiam serdecznie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To świadczy o indywidualności .Oryginalne własne wyroby wyróżniają ludzi.Artyści to nie tylko malarze czy muzycy to także ci którzy szyją i haftują.Jesteś artystą podziwiam twoje dzieła.
________________________________________________________

3 strony: 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.