Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich serdecznie:)
Z góry przepraszam, jeśli powstał już taki wątek, ale przeszukałam forum i nic takiego nie znalazłam.
Otóż mam możliwość kupienia z drugiej ręki overlock Elna 344, podobno nie był użytkowany, wygląda na zdjęciach na zadbany. Chciałabym się poradzić, bo może któraś z Was posiada lub miała styczność z tym overlockiem i mogłaby go polecić lub wręcz przeciwnie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Dodam, że miałam już przyjemność szycia na overlocku, ale przemysłowym. Nigdy jednak go nie nawlekałam i trochę się obawiam czy sobie poradzę, ale niska cena bardzo kusi:) Czekam na Wasze opinie o tej maszynie, z góry dziękuję :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Merrylock 848 to odpowiednik Elny 344. (No chyba, że się mylę.) Czy mogę spytać o wysokość okazyjnej ceny?

Fides
Avatar użytkownika
Świeżynek
450zł z przesyłką :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to napiszę krótko - jest się nad czym zastanawiać, chociaż cena to nie wszystko. Serwis jest ważny, w razie problemów. Porównaj Elnę z Merrylockiem. Owerloka nie kupuje się na chwilę.

Fides
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję bardzo! Mam już jakiś trop:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jesli naprawde z nim jest wszystko ok czyli nie jest jakis wytluczony i wszystko ma sprawne to nawet bym sie nie zastanawial za taka cene tylko bym go kupil, tak Elna 344 to to samo co merrylock 848ds bardzo latwy w nawlekaniu, zajrzysz raz do instrukcji i bedziesz wiedziec jak go nawlekac a serwis jest w polsce do Elny jak i Merrylocka takze nie masz sie co obawiac o czesci

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.