Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie.
Jak większość chyba podczytuję Was od jakiegoś czasu
Dzisiaj postanowiłam sie zarejestrować bo zbliża się kupno maszyny a mętlik w głowie coraz większy...

Pozdrawiam mocno początkująco
Kaśka :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj :-)
Przy zakupie maszyny będzie Ci pomocny ten wątek: http://ekrawiectwo.net/board/thread/7492/zakup-maszyny-do-szycia-dla-poczatkujacy/?page=1
Wiem, że to 200 stron, ale warto poczytać, bo między rozmowami o konkretnych modelach przewijają się też bardzo przydatne dla początkujących informacje o samym szyciu i jaka maszyna do czego się nada.
Powodzenia! :-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Kochaaaaana ten wątek to moja biblia od kilku miesięcy :P
a w bródnopisie mam conajmniej 5 tabelek nabazgranych z porównaniem maszyn :)
Jestem jak Chuck Norris, przeczytałam chyba cały internet na ten temat :D
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
WITAJ KOLEJNY ZAPALEŃCU NA SZYCIE I SPRZĘT DO SZYCIA!Masz tak jak ja,ale to chyba dobrze co nie?Moje marzenia odnośnie maszyn już się spełniły i jestem mega zadowolona!Marzenia się spełniają więc marzyć dziewczyny marzyć i działać,na początku nawet igła z nitką...tak każdy z nas tu obecnych niegdyś zaczynał!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj!
Avatar użytkownika
Świeżynek
WITAJ KOLEJNY ZAPALEŃCU NA SZYCIE I SPRZĘT DO SZYCIA!Masz tak jak ja,ale to chyba dobrze co nie?Moje marzenia odnośnie maszyn już się spełniły i jestem mega zadowolona!Marzenia się spełniają więc marzyć dziewczyny marzyć i działać,na początku nawet igła z nitką...tak każdy z nas tu obecnych niegdyś zaczynał!
Trinny ja już maszynę mam wybraną. Czekam tylko na początek roku bo to większy priorytet , zaraz potem będzie maszyna :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.