Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Świeżynek
Iwi ja na razie nic nie mam w swoim portfolio. Na ten moment bawiłem się w naprawiacza :) Docelowo chce tapicerstwo dla tego szukam namiętnie odpowiedniego sprzętu :)
Co do twoich prac to bardzo ładne :)


Myszek67 dzięki za podpowiedź :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Iwi ja na razie nic nie mam w swoim portfolio. Na ten moment bawiłem się w naprawiacza :) Docelowo chce tapicerstwo dla tego szukam namiętnie odpowiedniego sprzętu :)
:beczy: to ja sobie poczekam...

Co do twoich prac to bardzo ładne :)

Dziękuję. Jeśli masz już doświadczenie w temacie, to podpowiedz coś od czasu do czasu, proszę.


Avatar użytkownika
Świeżynek
W przyszłym tygodniu przyjedzie moja Juki :D
To Iwi na pewno coś będę podpowiadać i dawać ciekawe linki :)

Tak apropo maszyny i akcesoriów gdzie najwięcej ich jest do Juki?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No w tym nie pomogę. Nie mam do czynienia z tą marką.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W przyszłym tygodniu przyjedzie moja Juki :D
To Iwi na pewno coś będę podpowiadać i dawać ciekawe linki :)

Tak apropo maszyny i akcesoriów gdzie najwięcej ich jest do Juki?
Oprzyrządowania można kupić np.w ,, Strima ,, w ,, Contec,, w Łodzi.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki za info:)

Jeśli ktoś ma Juki to chciałbym aby ktoś podał mi numer fona i chciałbym porozmawiać z innym użytkownikiem aby pierwszego dnia jej nie popsuć. :(

Będę bardzo wdzięczny.

Dziękuję
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Koło jest zupełnie zablokowane, nie da się nim ruszyć. Dzwoniłam do producenta i dowiedziałam się, że przyczyną może być zablokowanie chwytacza i powinnam zawołać mechanika bo sama mogę spalić silnik :/ także teraz jestem na etapie szukania mechanika w trójmieście, który się tego podejmie... Chwytacz podobno mógł się zablokować na skutek wplątania nitki gdzieś na dole, ale jeśli faktycznie to było powodem, to pierwsze słyszę od 9 lat szycia o tego typu usterce :P człowiek całe życie się uczy :D albo to kwestia pierwszego styku z NOWĄ maszyną, nie zmasakrowaną w technikum ani zakładach krawieckich... ;)
Chwytacz moze zablokowac sie w skutek wplatania nitki i wtedy kolo bedzei rowniez zablokowane, zdarzylo mi sie kilkakrotnie. Propouje ogladanc dokladnie ten filmik i nauczyc sie wyplatwania nici z chwytacza, jest to w sumie proste.

https://www.youtube.com/watch?v=f35EFk3cuuA

Ps; jak widac na filmie, tam wystarczy jedna mala niteczka, ktorej golym okiem moze nawet nie byc widac !

--- Ostatnio edytowane 2015-10-27 21:30:34 przez _JUKI_ ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam

Czy jest możliwość modyfikacji ddl... na system potrójnego transportu??
Ewentualnie jak ktoś chętny sprzedam :) bo potrzebny sprzęt mocniejszy :)

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.