Wersja do druku

68 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Przeróbka zdecydowanie na plus, ja bym jej jeszcze ciutke dekolt powiększyła ;) A kopertów super!! Najbardziej podoba mi sie ta z kokardka - słodka!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rzeczywiście, zdjęcia jakieś małe wyszły.
Sukienka była cała dopasowana, tylko na dole - gdzieś poniżej kolan - mocno rozkloszowana. Widziałam taką w jakimś katalogu i zażyczyłam sobie, żeby mi mama uszyła. Tylko że tam materiał był sztywniejszy i na dole robił sie taki ładny tulipan. A mój jest elastyczny i mocno lejący, więc i tak nic nie było widać.Ale w tamtych czasach długie były na topie.
Rzeczywiście, dużo roboty nie było. Odcięłam w pasie i potem na wysokości kolan. Namęczyłam się jedynie z wszyciem, bo jak odcięłam, to rozleciały się zakłądki.
A torebeczka to też czarna bardziej mi się podoba, mimo, że to recykling - można powiedzieć.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Moniko, sukieneczka po liftingu wyszła Ci cudownie, utrafiłaś z tą przeróbką, ale tak jak pisze Susanna, zrobiłbym odważniejszy dekoldzik. Nie znam się na torebkach, ale są fajne i mnie też podoba się ta wstążeczka z "różą". Nic tylko chwalić !
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo mi się podobają tunika i ten komplet kamizelki ze spódnicą - super:)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Moniko sukieneczka wygląda bardzo ładnie wdzięczna i elegancka.Kopertóweczki też eleganckie.Fajny zestaw na eleganckie wyjście...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mówicie, że dekolcik powiekszyć? No, może jeszcze pomyślę...

--- Ostatnio edytowane 2011-04-05 19:33:31 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A to uszyłam wczoraj, czyli we wtorek. Chciałam uszyć sobie taką bluzke, która ma rękawy nietoperza, ale można ją założyc pod kurtkę.

Nie mogę dodać obrazów, spróbuję wieczorem, pa


Oj, wreszcie sie udało. A do tego zdjęcie materiałów, które kupiłam w poniedziałek.NA drugim zdjęciu po prawej stronie jest ten granatowy, o któym już wcześniej pisałam. I w poniedziałek dokupiłam sobie kolejny, jeszcze bardziej błyszczący, będzie na sukienkę na wesele w czerwcu.


--- Ostatnio edytowane 2011-04-07 16:18:03 przez monikowo ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo lubię takie wąskie dołem rękawy - albo wysokie, wąskie mankiety. Nie wiem czemu. Więc nie dziw, że mi się podoba...
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A jaka wygoda z takimi długimi wąskimi mankietami, bez problemu zakłada się na nią małą kurteczkę. Ja znów mam słabość do dekoltów łódkowych, pewnie dlatego, że mam długą szyję i wydaje mi sie ze trochę proporcji nabieram
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetna ta bluzeczka widziałam taki krój w którejś burdzie i chyba się skuszę na jej uszycie fajnie na tobie wygląda:)

68 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.