Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,
przeszukałam na szybko i nie znalazłam w poprzednich tematach, szukam renderki, która miałaby przeplot dolny i górny i moje pytanie to czy górny mają tylko maszyny przemysłowe?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie tylko przemysłówki ,takie maszyny robi janome,elna ,bernina ,
łatwo je znaleźć i obejrzeć w internecie ,drogie są ,ale to domowe maszyny ,
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki za info, problem w tym, że nic nie znalazłam w necie... Jeśli miałabyś jakieś informacje bardzo proszę

Pozdr
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wydaje mi się, że jeśli myślisz poważnie o szyciu to tylko przemysłowa.
Cena będzie podobna do tych "domowych" typów.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za linki, rzeczywiście muszę się im przyjrzeć, odrzucałam np. janome 1200 gdyż przede wszystkim wyskakiwała mi jako overlock... Interesuje mnie tylko i wyłącznie renderka także głównie szukałam pod tym hasłem i tylko w wersji domowej.
Jeszcze raz dzięki

Pozdr
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,
mam pytanie czy renderka z górnym przeplotem szyje tak jak na załączonych rysunkach?
i Czy to prawda, że można kupić overlock 5cio-nitkowy i po wyciągnięciu noża będzie on szył tak jak renderka?

pozdrawiam


--- Ostatnio edytowane 2015-06-26 22:05:43 przez mikusiuniunia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
tak,to jest 3 iglowa
1 zdj dolny przeplot
2 zdj gorny przeplot
sa takie overlocki,po przestawieniu da sie
Avatar użytkownika
Świeżynek
o to już fajnie. to jeszcze mam pytanie uzupełniające :) Czy te overlocki to tylko pięcionitkowe czy nie? a może jakieś przykłady?
Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
Będę polemizował, overlock nie zda egzaminu. Wyłączenie noża to zbyt mało, po prostu na prawo od igieł jest mało miejsca, wystarczy na doszycie taśmy czy wąskiego elementu, ale nie da się zszywać ubrań, tu musi być renderka.

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.