Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Świeżynek
O, magda! Koniecznie napisz swoją opinię odnośnie tego flauszu po otrzymaniu przesyłki, proszę.
Jaki kolor wzięłaś?

--- Ostatnio edytowane 2014-12-02 16:47:41 przez VitirisOfVindolanda ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przed godziną odebrałam przesyłkę no i zachwycona nie jestem, kolor wzięłam chabrowy,i kolor jest ładny , ale materiał jest cienki czego się obawiałam. Szyłam już płaszcze z różnych flauszy ale ten jest najcieńszy z tych wszystkich z ktorymi do tej pory się spotkałam, ale to akurat nie wielki problem bo stwierdziłam że odszyję go polarkiem.
Patrząc na niego jest naprawdę ładny ale....no właśnie ale...
Porównałam go do 4 innych flauszy ktore mam no i ten wypada najsłabiej, jest z nich najcieńszy, najsztywniejszy, najmniej przyjemny w dotyku, taki nie kocykowaty, i na nim bardziej niż na tamtych wdać każdy dotyk nawet palca, nie mówiąc już o delikatnym przejechaniu paznokciem, wtedy zostaje ciemna krecha którą ciężko wygładzić z powrotem.Zachowuje się tak podobnie jak zamsz.Może to też jest trochę wina koloru, sama nie wiem.Może na jasnych kolorach nie będzie to takie widoczne.:bezradny:
Jednym słowem według mnie rewelacji niema.:nie:
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Przed godziną odebrałam przesyłkę no i zachwycona nie jestem, kolor wzięłam chabrowy,i kolor jest ładny , ale materiał jest cienki czego się obawiałam. Szyłam już płaszcze z różnych flauszy ale ten jest najcieńszy z tych wszystkich z ktorymi do tej pory się spotkałam, ale to akurat nie wielki problem bo stwierdziłam że odszyję go polarkiem.
Patrząc na niego jest naprawdę ładny ale....no właśnie ale...
Porównałam go do 4 innych flauszy ktore mam no i ten wypada najsłabiej, jest z nich najcieńszy, najsztywniejszy, najmniej przyjemny w dotyku, taki nie kocykowaty, i na nim bardziej niż na tamtych wdać każdy dotyk nawet palca, nie mówiąc już o delikatnym przejechaniu paznokciem, wtedy zostaje ciemna krecha którą ciężko wygładzić z powrotem.Zachowuje się tak podobnie jak zamsz.Może to też jest trochę wina koloru, sama nie wiem.Może na jasnych kolorach nie będzie to takie widoczne.:bezradny:
Jednym słowem według mnie rewelacji niema.:nie:
Może być powleczony apreturą i po dekatyzowaniu się poprawi?
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na plaszcze dobra jest welna jest ciepla i spelnia swoja role jesli chcesz miec cieply prawdziwy plaszcz a nie wyrob plaszczopodobny, pod ktory bedziesz ubieala 2 dlugie swetry.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Płaszczyk uszyłam, wyszedł bardzo ładny, ale faktycznie zdekatyzowałam go jak radził Zibi no i pomogło.teraz zastanawiam się nad kupnem tego samego flauszu na płaszczyk dla siebie:)
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Płaszczyk uszyłam, wyszedł bardzo ładny, ale faktycznie zdekatyzowałam go jak radził Zibi no i pomogło.teraz zastanawiam się nad kupnem tego samego flauszu na płaszczyk dla siebie:)
:okok:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podpinam się pod watek, bo chodzi mi o płaszczyk, taki na wiosnę i początek jesieni.
Wiem, że późno się budzę, ale w górach dopiero od tygodnia może płaszczyki nosić, a ja jeszcze zmarxluch jestem, więc później wiosnę zaczynam:)
Ale do rzeczy... znalazłam taką dzianinę, idealny kolor i wzór i nie pianka http://tkaninydarpol.pl/pl/p/DZIANINA-WYTLACZANE-KROPKI-ZOLTY/797 W opisie podają bluzki i sukienki, ale czy na płaszczyk bez podszewki się nada? Płaszcz prosty bez kołnierza (chyba że bebe.

Co tym myślicie?
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nada się, ale z podszewką. Sama z siebie za wiotka.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nada się, ale z podszewką. Sama z siebie za wiotka.
Dziękuję za informację.
Oczywiście z podszewką, nie wyobrażam sobie ubierania dzianiny na inny łapiący się materiał (czyt. nie śliski).

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.