Wersja do druku

3 strony: 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Poszukuję książkę "Ściegi krawieckie" Lorny Knight. Przekopałam internet i nigdzie nie ma ,może ktoś ma na zbyciu ?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie znam angielskiego:(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To jedynie mogę polecić polskie normy klasyfikacja ściegów i klasyfikacja szwów jeżeli to pomoże, choć wątpię.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mam tę książkę, po polsku. Stan idealny, cena na okładce: 49,90 zł. Okładka sztywna, papier jakby "kredowy", kartki łączone jak w kołonotatnikach, ale ta "sprężyna" (gruba, solidna) jest pod okładką.
Proszę o czas do poniedziałku. Nie myślałam o jej sprzedaży, muszę się zastanowić.

--- Ostatnio edytowane 2015-02-21 17:53:51 przez violina64 ---

--- Ostatnio edytowane 2015-02-21 17:54:31 przez violina64 ---

--- Ostatnio edytowane 2015-02-21 18:14:44 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli zdecydujesz się ją sprzedać ,to daj znać :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nadal poszukuję książki,jeśli jest ktoś chętny ,żeby sprzedać ,to proszę dać znać.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zamykam temat.Wczoraj dotarła do mnie zakupiona książka.Bardzo dziękuję wszystkim osobom,które starały się mi pomóc ,a w szczególności wielkie podziękowania dla agaaffek,która pomogła mi tę książkę kupić.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam ! szukam książki "ściegi krawieckie" Lorny Knight posiada ktoś? bo chciała bym kupić ,a szukałam już wszędzie i nie mogę nigdzie znaleźć
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nadal mam, postanowiłam jednak sprzedać. Dołączam zdjęcia zrobione przed chwilą.

--- Ostatnio edytowane 2017-02-10 10:21:35 przez violina64 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Okładka tył Okładka przód

3 strony: 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.