Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
A mnie ciekawi stopka pływająca? Toyota Oekaki ma taką w zestawie, a nie znalazłam fotki takowego cuda ;).
Avatar użytkownika
Świeżynek
ja mam !! ja mam !! :jezyk_oko:

dostałam gratis do mojej toyoty jeans (zdjęcie w załączniku - największa w zestawie)
i powiem szczerze nie uważam tego za jakiś cud techniki ... faktycznie "płynnie" przesuwa się gdy na drodze szycia pojawi się nagle kilka warstw materiału ... ale w porównaniu do innych stopek jakby mocniej dociska/trzyma materiał , co skutkuje utrudnieniem przy szyciu (niestety w toyocie nie miałam regulacji docisku - dam znać jak ją wypróbuję w brotherce)

póki co zdecydowanie bardziej wolę cudo z dwiema płozami :) wygląda jak czołg i jak czołg jest niezawodna :) (poniżej zdjęcie)

ciekawa za to jestem czy warto dokupić taką z górnym transportem... kusi mnie niesamowicie , ale że drogie to ustrojstwo to wciąż się waham

--- Ostatnio edytowane 2015-09-23 13:12:10 przez szpileczka27 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
stopka płuwająca stopka do trudnych materiałów
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Szpileczka, ja mam z górnym transportem :). Kupiłam ją w zestawie za 70 zł i powiem Ci, że daje radę. Fajnie się z nią szyje. Do Singera też dostałam, ale nie wygląda na jakąś super markową (te, które widziałam na zagranicznych stronach, były podpisane Singer, moja jest cała biała). Jeszcze nie testowałam, ale może nadarzy się okazja :).
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Szpileczka, ta płoza to jest prowadnik ściegu?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Szpileczka, ta płoza to jest prowadnik ściegu?
Avatar użytkownika
Świeżynek
kurdelebele :glupek: chyba żle się wyraziłam... chodziło mi o ten układ gąsienicowy... genialny jest :D
ale żadnego prowadnika ściegu tam nie ma :szok:

tu masz filmiki z pracą stopki... to pewnie wiele rozjaśni :D

http://eti.com.pl/Katalog/Stopki-do-maszyn-do-szycia/Stopka-z-zestawem-zwijaczy-i-prowadnikiem-do-lamowki-chwytacz-rotacyjny-janome.html?pa=4

a tutaj praca stopki pływającej

https://www.youtube.com/watch?v=YFS6sPOqTnc

--- Ostatnio edytowane 2015-09-25 12:45:11 przez szpileczka27 ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Katarzynka , na jakich materiałach stosowałaś już stopkę z górnym transportem??
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Boska ra stopka gąsieniczka 😍😍😍. Ale cena dla mnie zaporowa 😦. Stopka krocząca w sumie ma podobne funkcje tyle, że jest większa i więcej miejsca pod maszyną zajmuje. Pikowałam z nią torbę i dużo lepiej się szyło. Mam zestaw stopek z allegro i do Silverki świetnie pasowały. Z Kwancikiem jeszcze nie próbowałam z braku czasu.
Avatar użytkownika
Świeżynek
jak ją kupowałam była zdecydowanie tansza... ale trzeba dodać ze to w sumie cena za 6 stopek... srednia więc nie wychodzi najgorzej...

a torba genialna prze Pani :D absolutne cudo :D i absolutnie nie moje szyciowe progi :beczy: ... do pikowania jeszcze dojrzewam :szok:


chciałam pochwalić pod zdjęciem , ale gdzieś mi było uciekło ... i nie mogę znaleźć :bezradny:

buziol :D

--- Ostatnio edytowane 2015-09-25 21:48:38 przez szpileczka27 ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Szpileczko, toż to zwykłe pikowanie po prostych :). Żadne fantazje :). Ale miło, że Ci się podoba :):kwiatek::buzki:

Nie ładują mi się zdjęcia innych pikowanek.

Buziole również 😙

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.