Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękna :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Moje kolejne patchworkowe dzieło. Narzutka dla Córeczki na pierwsze urodziny. Co prawda z poślizgiem, bo te były w sierpniu, ale za to cała dla niej:) 190x100cm, w środku ocieplina silikonowa'200', pikowanie po szwach.

--- Ostatnio edytowane 2016-12-15 11:16:43 przez Drozdzikowa ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczniutka, taka dziewczyńska do kwadratu;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Administrator
Wow piękna! mam te baletnice w sklepie, klienci chętnie kupują :)
Napracowałaś się ale efekt końcowy wart włożonego wysiłku!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Kolejny kocyk w naszym domu. Dla Starszego, bo przecież jego łóżko też ma być z nowym kocykiem. To moje pierwsze poważne zlecenie, gdzie "klient" sam sobie wybierał wzór i kolory w ramce. Wyszło strasznie pstrokato. Tkaniny nie cięłam, dodałam jedynie ramkę, więc to taki pseudo-patchwork. W środku ocieplina silikonowa 200, pikowanie po szwach i wokół planet i rakiet. Niestety nie mam jeszcze stopki do pikowania z wolnej ręki i musiałam nieźle wywijać pod zwykłą stopką. Napociłam się i naklęłam, parę razy byłam bliska płaczu, ale w końcu się udało.

Nie podoba się ani mi, ani mojemu M, za to dzieciaki są zachwycone - Młodsza już nawet twierdzi, ze kocyk (znaczy KOCYK) to jest właśnie ten, a to różowe u niej to tylko narzuta...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Układanie kolorów to było zadanie Młodego, chciał żeby każdy kolor był użyty.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajny KOCYK :)wcale sie nie dziwie że podoba się dzieciakom :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo mi się podoba, ramka pięknie dobrana
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie wiem w ktorym watku zapytyc wiec zapytam tutaj. Czy jest gdzies mozliwosc oddania patchworku do pikowania?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wydaje mi się, że pikują czeszki z Bellus-Gallery, ale to chyba mało opłacalne (biorąc pod uwagę wysyłkę do Pragi i z powrotem). Ddowiedz się w Stowarzyszeniu Polskiego Patchworku (http://polskipatchwork.pl/index.php/o-nas/kontakt/) - tam dziewczyny powinny mieć jakieś informację. Generalnie to ciężko z tym w Europie, a jak już coś się znajdzie to ceny zwalają z nóg.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może Wytwórnia śliczności ma taką usługę?

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.