Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dzięki za info .

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cieszymy się Twoim szczęściem (serio) ale widziałeś już jakieś gotowe wyroby tej Pani (konkretnie repliki) , miałeś możliwośc porównac je z oryginałem lub z dobrze uszytą repliką ?
Życzę jak najlepiej - ale warto się upewnic :)
Tak czy owak pochwal sie efektami (foty).
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
Mundur zabytkowy uszyje każdy krawiec szyjący garnitury, ale tylko nieliczni wykonają go wiernie z oryginałem. Samo znalezienie grubej/sztywnej/ciężkiej gabardyny bawełnianej jest sztuką, do tego krój i dodatki - większość krawców "wymięka". Przeważnie zejście z ceny jest powiązane z zejściem z jakością (spore odejście od oryginału). Cuda podobno zdarzają się, warto w pierwszej kolejności pooglądać wyroby krawca.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Widziałem mundury które wyszły z pod ręki Pani krawcowej (mają je moi znajomi z grupy). Wszystko dokładnie i precyzją jest odzwierciedlone z oryginału.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Czy z innych epok Pani krawcowa również podejmuje się uszycia munduru ? Jeśli tak to baaardzo proszę o kontakt do niej :angel:

Pozdrawiam :papa:
Avatar użytkownika
Świeżynek
Przepraszam za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź ale najzwyczajniej w świecie zapomniałem.
Czy szyje z innej epoki? Tego nie wiem. Być może mając wzór konkretnego stroju da radę.

Podaje numer tel: 501502478 Pani Agata.

Pod koniec miesiąca mój mundur powinien być gotowy więc pozwolę sobie zamieścić zdjęcia pokazujące jak został uszyty.

--- Ostatnio edytowane 2017-03-08 07:40:27 przez wprmarcin ---
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dziękuję za informację no i fotki koniecznie zamieść tutaj .

Pozdrawiam.

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.