Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Koma, z narzędzi wiercących to ja mam tylko korkociąg, ale też czasem zdarza mi się wiercić komuś dziurę w brzuchu:):), Benedek, serdecznie dziękuję za namiary, nie wiem jak to się stało że tam nie szukałam.
Avatar użytkownika
Administrator
Niedawno ostrzyłam nożyce krawieckie i gościu powiedział, że noże do overlocka też ostrzy po 8 zł/szt więc można spróbować. Miałam już kiedyś ostrzony nóż w starym overlocku i było git. Kupić nowe zawsze można.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Taniej... a może kupić na wymianę i zaostrzyć stare jak już kogoś taniego znjdziesz?
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanna, Koma - już mam nowe, dzisiaj kurier dostarczył. W tzw. "międzyczasie" dowiedziałam się gdzie we Wrocławiu można takie noże naostrzyć, więc te stare oddam do ostrzenia - czyli będzie wg pomysłu Komy:):). Wymiana noży wydaje się prosta, może sobie dam radę? Proszę, trzymajcie kciuki.
Avatar użytkownika
Administrator
Tylko śrubki odkręcić - bedzie dobrze :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanna, odkręciłam i nawet zakręciłam:):). Jest super, tnie chyba lepiej niż "za nowości".
Avatar użytkownika
Administrator
Susanna, odkręciłam i nawet zakręciłam:):). Jest super, tnie chyba lepiej niż "za nowości".
Hoho no to super :D widać noże nie były ten-teges ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może się podłączę pod temat nowszy bo mam trochę jednak wątpliwości, mimo pudełeczek w owerlocku i igieł starych, które są identyczne z Organ i Szmeltz.
Mam overlocka 5 nitkowego 850D5 i idzie o długość igły.

Dominik i reszta?

Matic już wypróbowałam, to jednak niezupełnie Bercia - Chickie ma masywniejsze stopki, ale systemowo ma jak i Izabelka - idento. Jednak igły do owerocka mimo wszystkio wydawały się krótsze, a dłuższe te do maszyn "domowych" - właśnie system Organ i "Schmetz".

Jak to jest, niestety, mam uciski na nerwy po kontuzji i stan zapalny w oczach, stąd szybciej muszę kończyć pisnie, nawlekanie i szycie jeśli nie "działa" itd. Automatic w pewnych momentach to był jedyny wybór.Starsze "poilepszyły " niby moje krążenie, to samo terapia, ale niczego wcisnąć dośrodkai wypróbować nie jestejm w stanie, stąd moje wielkie pytanie, bo igły uniwersalne jeszcze mam.A IzabelkaII ma w środku nóż,na razie bohatyrsko nawlokłam owerka na 1 nikę,ale systemy nie wygądały dawno (są czasami różne) identycznie...
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.