Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Troszkę się na temat spóźniłem, bo jak pisze tego posta - zapewne maszynka już dawno kupiona, nie mniej pochwal się co kupiłaś i jak sprzęt Ci się spisuje.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
kupiłam dokładnie taką ale jeszcze nie przyszła :( pochwalę się potem jak dzała
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dosałam!! na razie nie szyłam niczego :) wypróbowałam za to ścieg owerlokowy :) i bardzo mi się podoba. Dostałam akcesoria i ukryty schowek jest super. Jest też sprytny opcinacz do nitek z tyłu stopki :)
Nie jest BARDZO głośna, ale cicha zdecydowanie też nie :) Poza tym podoa mi się z zewnątrz.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Juli :)litości jaki obcinacz z tyłu ja na niej szyję i nie widzę żadnego obcinacza do nitek:-Soświeć mnie proszę bo moze mam coś o czym nie wiem:angel:.a po za tym jak wrażenia z szycia na niej ?
Avatar użytkownika
Administrator
Marzenko w tych nowszych modelach (pewnie nie wszystkich) jest z tyłu taki jakby "haczyk" i na nim obcinasz nitkę.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
NO prosze, a ja zadnej jeszcze nie kupilam!!!!!
Napisz mi Julii, czy ona obszywa dziurki na 4 etapy czy automatycznie, bo widzialam w instrukcji taka stopkę do dziurek.
A, i mam do Ciebie taką prosbę. Mogłabyś zrobic zdjecie jak przeszylas tym sciegiem owerlokowym dzianinę? Chcialabym zobaczyc, jak to wyglada.


Moze mi by taka wystarczyla,sama juz nie wiem. Przeciez mam swojego Łucznika, szyje praktycznie wszystko. Jedynie z dzianina jest problem i jak cos ukroje ze skosu.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja Ci Monika odpowiem o dziurkach- obszywa na 4 etapy .Owerlokowego ci nie pokażę bo nie używam (mam owerlok).Dzianinę szyje na pewno bo ście do dzianin szyłam na niej getry dla dziewczynek i nawet nie pękają na szwach:D

Susanko no mam z tyłu jakiś haczyk ale bym nawet nie pomyślała ,ze too może służyć do obcinania nitek:-Smuszę wypróbować

--- Ostatnio edytowane 2011-05-26 19:33:51 przez Marzenka ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pytałam sie o obszywanie, bo widzialam tam w instrukcji ze jest specjalna stopka do dziurek. Ja przy swojej starej takiej nie mam, ale moze byla tez tylko gdzies ją wcięło.

Czego najbardziej nie lubię w szyciu to obszywania dziurek właśnie, no i jeszcze wszywania zamków! Zawsze mi jakies nierówne wychodzą. Dzisiaj np szylam żakiet i zrobiłam zamiast 3 dziurek tylko jedną i do tego ręcznie.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To zdjęcie będzie stopki (Juli sorki ,że się rządzę w Twoim wątku:) )i ściegu którym szyłam dzianinkę i owerlokowego a dzianinowego nie pokaze ,bo zdjęcia cykałam telefonem i są marnej jakości :-S

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
o ten haczyk chodzi ? Stopka do dziurek na 4 razy dziurki Jest naprawdę elastyczny super szyje dzianę
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
NO własnie, taka stopka tam byla, i rzeczywiście ścieg jak owerlokowy.
________________________________________________________

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.