Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Świeżynek
Cześć wszystkim,

jestem Adam. Lubię modę streetową, wygodną i elegancją zarazem. Zdarza mi się
uszyć jakieś koszulki, kamizelki czy czapki.

Świeżynek
Cześć. Pokaż coś:)
Stara Gwardia
Witajcie Nowicjusze:):).Powodzenia w realizacji planów i satysfakcji z własnoręcznie wypracowanych "uszytków". Bawcie się dobrze - bo szycie to przecież bardzo przyjemna zabawa.
Świeżynek
Cześć.Nie znam się woglóle na krawiectwie,ale to nadrobię :) Miło was będzie poznać,co do mnie jestem domatorem ,w sensie dużo przebywam w domu.Lubie ..to będzie w opisie co i jak kiedy :) dlaczego tu ? kupiłem fajną bluzę i następną chciałbym mieć uszytą własnoręcznie :) Mam nadzieję,że nie jestem rodzynkiem i faceci też tu są. PS nie lubię się rozpisywać czy tam zbędnie nawijać więc nie musicie dużej czytać :) PS "dużej" bo j. polski znam lepiej jak nie jeden Polak w polskim państwie.Hej !!!
Świeżynek
Witam serdecznie. Mam na imię Urszula lubię szyć chociaż nie jestem krawcową ale jestem terapeutą zajęciowym i prowadzę pracownię krawiecką w której szyjemy różne przydasie a także zabawki i stroje na przedstawienia :)
Stara Gwardia
Witaj Ulena, witaj Marcin:):). Myślę że razem będzie nam przyjemnie i nie będziemy się nudzić. Nasze Forum to bardzo przydatne "miejsce" - i dla nowicjuszy i dla tych bardziej wprawionych w szyciu. Powodzenia:):)

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.