Wersja do druku

12 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak sobie oglądam i .... ech,zamilcz serce,może przestaniesz boleć? :beczy::beczy::wnerw: Ile kilogramów musiałabym schudnąć,żeby założyć takie cudo? Wyszukajcie i pokażcie jakieś inspiracje dla "motylem byłam,ale utyłam" :rotfl: . Wiem,wiem - niełatwo jest znaleźć coś sensownego dla pupiastych,oponkowych czy cycatych :boisie: ale nas jest coraz więcej a "inspiracji" jak nie było tak nie ma!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie jest chyba tak źle:) Przeglądnij to forum dokładnie a natkniesz się na rzeczy pasujące na nas 40ki i 50ki myślę o roziarach:D. Nasza Melania /krawiectwomelanii/ szyje na puszyste panie.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie ma? jest i to sporo :) na mojej stronie jest galeria w której jest troszkę dużych rozmiarów, sama noszę 50 i mam szafę pełną ciekawych sukienek, oczywiście nikt się głośno nie chwali jaki rozmiar ma i jakie szyje (mój największy szyty to 60) ale większość klientek mam w przedziale 44-54. jest jeden największy minus, moim zdaniem, nie da się ładnie przedstawić takiego rozmiaru na manekinie a klientki w tych rozmiarach nie bardzo chcą być fotografowane :( (manekiny robią max 48 i się różnią od 44 tylko szerokością talii :( )

to moje ostatnie inspiracje :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zdjęcie nr 5 - mój typ. Dzięki za inspirację. Pozdrawiam :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wikunia, piątka z kieszeniami świetna.Fason dla każdego rozmiaru.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mi też się podoba ale ta wersja której konstrukcje sama robiłam bo ta z burdy jakoś nie do końca w wykonaniu mi podeszła :D mam je u siebie chyba od 40 do 52 :) i oczywiście każda inna :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Spodobała mi się taka sukienka. Może tylko dół zrobiłabym na prosto. Z czego szyć? http://avanti24.pl/moda/5,103632,12817780,Szara_kratka.html?i=13
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Trochę jestem przygnębiona, bo szukam sukienki na sylwestra i mam wrażenie, że wszystko już było np. to:

http://www.emonnari.pl/wytworna-sukienka-z-gipiura,1928.html

http://www.outlets-karenmillen-outlets.co.uk/black-karen-millen-floral-applique-lace-neck-dress-p-9.html
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja sobie kupilam w tamtym roku taka, ale ze nie zdazyla dojechac do mnie na Sylwestra. Moze uda mi sie ja wykorzystac w tym roku :D Swietnie chowa pociazowy brzuch :D

--- Ostatnio edytowane 2012-12-06 15:32:24 przez replay ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

12 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.