Wersja do druku

35 stron: « < 29 30 31 32 33 34 35 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No, ale jak się nie zacznie, to nigdy nie dojdzie się do niczego. Ryzyko zawsze jest.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dlatego trzeba probowac, gdzies kiedys usluszalam takie madre zdanie :"Bój się i rób"
:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Flower, ja właśnie tak robię, niemalże zamykam oczy i tnę.
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja się boję sama przerabiać. Niby wiem, jak skrócić, czy wydłużyć to czy owo, ale za każdym razem odczuwam dreszczyk emocji. Tym bardziej, że nie mam w zwyczaju szycia próbnego modelu.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uszyłam sukienkę https://papavero.pl/article?id=1817 i w końcu odczułam problem wysokich pach. Już patrząc na wykrój miałam wątpliwości i odrobinę je pogłębiłam (jakieś 0,5cm), ale mogłam spokojnie dodać po 1-1,5cm. Niby jest ok, ale podczas noszenia czuję szew i trochę mnie to irytuje. Dół - zwężałam, bo zrobiły się dziwne "dzioby" po bokach. No i zaszewki piersiowe, pierwszy raz w życiu miałam je za wysoko. Ale z zaszewkami to też widać na zdjęciach użytkowniczek, że celują czubkiem w szyję a nie w biust. W sumie nie wiem co myśleć. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Tiaaa nie ma co - trzeba poprawiać i dopasowywać :)
swoją drogą to uszyłabym coś z Papavero ale jak mam składać te "puzzle" to mi zapał mija ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A pierwsza rzecz była taka bezproblemowa, ech :)
Nooo, to sklejanie jest męczące. Nie lubię tego :beczy:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,
chciałabym Was spytać o portal Pavero, bo nieopatrznie się zarejestrowałam i ściągnęłam wykrój a potem przeczytałam regulamin, że taki pdf kosztuje 1500 pln.
Ceny żadnej nie było.
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ta wiadomość została przeniesiona z kategorii POGADUCHY PRZY KAWIE.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Skoro dało się ściągnąć bezpłatnie to znaczy,że mogłaś tak zrobić. Widocznie to był starszy wykrój. Do pewnego momentu wykroje dla prywatnego użytku były bezpłatne i te starsze nadal są. Obecnie są płatne ale cena zależy od liczby pobrań w miesiącu. Pojedynczy wykrój dla prywatnej osoby kosztuje najwyżej 12 zł. Co innego do produkcji masowej.

Ale jeżeli chcesz się upewnić napisz do Papavero.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
dziękuję za odpowiedź. Zjeżył mi się włos jak przeczytałam regulamin.

35 stron: « < 29 30 31 32 33 34 35 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.