Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Da się to wyhaftować.... tylko trzeba dokładnie wiedzieć gdzie będzie granica szwów, i po wyhaftowaniu wyciąć dopiero.
Sam myślałem nad tym strojem, Strój Altaira jest mniej przyozdobiony od Ezio. ale jak się chce da się wszystko wydziergać.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie znam tej gry, bo jakoś nie lubię gier komputerowych (nie mam na nie czasu); jakoś znoszę Heroes,
ale ad rem: szaty Ezia.
jak patrzę na to zdjęcie: klik
to wydaje mi się, że Ezio ma trochę ubrań na sobie; mianowicie:
1. bluza (widoczne rękawy);
2. kaftan długi bez rękawów, z rozcięciami po bokach. Haft wydaje mi się jest wyszyty osobno (na taśmie? lub płótnie) i doszyty.
3. kaptur z "kołnierzem".


co do wyboru tkaniny: może gruby len byłby dobry? w sklepie sztywny, a po upraniu zwykle robi się miękki.
są wersje bielone, naturalne... ten strój ze zdjęcia , ta kamizela i kaptur tak mi wyglądają na len lub surówka bawełniana
Avatar użytkownika
Świeżynek
dzięki za podpowiedz.
a apropos gier są dobrym przerywnikiem od rzeczywistości. jedni wolą postrzela do Niemców inni poskakać po renesansowym mieście a inni budować imperium od podstaw. a poza tym jest wszech władny internet dzięki niemu możesz znaleźć coś dla siebie; polecam wszyskim gre asasyn jak i książkę fajna fabuła i dużo efektów specjalnych. czy wiecie że ma wyjść film asasyn lub serial ????
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja tam najbardziej lubie Guitar Hero :D Mozna poczuć się jak prawdziwy rockmen/rockmenka :D
Mój mąż tez jest wielkim fanem Assasina :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
a w jakiego ten twój mąrz grał cześć ???
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
1 i 2 :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
to taki pasjonat hehe, fajnie jak by film był
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
E tam. Filmy robione na podstawie gier są kiepskie. Gry same w sobie mają fabułę, ja je odbieram jako filmy w których mogę mieć wpływ na akcję. Więc po co oglądać coś, na co wpływu nie będę miała? :-)
Avatar użytkownika
Świeżynek
fajnie by było jakby film przeżyć tak... swobodnie być narratorem 1 osobowym, gdy pada deszcz zmoknąć, gdy strzelają działa czuć zapach prochu, a gdy po wygranej walce czuć ból w mięśniach oraz strużkę potu na czole, ale nikt niczego podobnego nie wymyśli:(
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wszystko przed nami. Nauka idzie do przodu. A jak Ci idzie szycie stroju? Zacząłeś już, czy ciągle pracujesz nad ostrzami?

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.