Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Administrator
Jolka już wszystko jest naprawione a na podforum REGULAMIN pozostał tylko odnośnik :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Super ta pierwsza.... z tej drugiej podoba mi się szczególnie góra... :-D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Mnie też czeka teraz szycie sukni ślubnej-to bedzie dla mnie duze przeżycie bo pierwszy raz sie na coś takiego porywam - tak strasznie chciałabym zeby to co zrobię było chcociaz troche tak dobre jak Twoje dzieło!POzdrawiam
________________________________________________________
Wysz(ż)ywam się:)na http://cantara.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Prześliczna pierwsza suknia. Dół pięknie się układa a plecy dodają delikatnego pazura - świetnie to wygląda i bardzo ładnie się układa. Kiedyś sama spróbowałam uszyć sukienkę z podobnym wycięciem na plecach i zapięciem na szyi, ale odstawały mi brzegi i w rezultacie musiałam je zabudować.
________________________________________________________
Mój blog: Yeshka Gone Wild
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja także obawiałam się właśnie tego wycięcia z tyłu. Przyszła panna młoda pierwotnie chciała głębsze wycięcie dołem, ale to kolidowało z częścią z fiszbinami - czyli tą pod biustem. Groziło to właśnie odstawaniem, bądź też nie przyleganiem wycięcia do pleców, czego nie chciałyśmy. Góra sukni też musiała się dobrze układać ponieważ jest ona noszona bez stanika.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
JOlka, suknia slubna - i panna mloda zreszta też - przepiękna!!!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jolu - witaj na forum :)

Śliczna suknia i dziewczyna też pewnie wyglądała przepięknie. Muszę Cię pochwalić za doskonałe uszycie sukni - idealnie ją dopasowałaś do zgrabnego ciała dziewczyny! Mimo trudnego punktu, tj pleców :) Gratuluję, możesz być zadowolona z sukni :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witajcie , witajcie. Ciesze się że Was widzę. Dziękuję bardzo za opinie. Pozdrawiam cieplutko

--- Ostatnio edytowane 2011-07-11 22:25:31 przez jolka68 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wczoraj moja córcia bawiła się na swojej studniówce w sukience, która uszyłam już miesiąc temu. Dzisiaj doprosiłam się zdjęć i w związku z tym chciałam sie pochwalić moim dziełem przez małe "d"
Czekam jeszcze na bardziej profesjonalne zdjęcia mam nadzieję, że wkrótce dołączę wyraźniejsze fotki



--- Ostatnio edytowane 2012-02-20 13:17:59 przez jolka68 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale bomba :oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.