Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A mnie model 135 wybitnie pasuje.

Jest odcięta pod biustem, to prawda, ale nie jest rozszerzana i moim zdaniem o klimatach ciążowych nie powinno być mowy. Jeśli dobrze ją wyprofilować poniżej punktu krytycznego, którym jest szczytowy punkt talii ;-), powinna prezentować się znakomicie.

Ania

--- Ostatnio edytowane 2011-08-11 20:08:04 przez czeremcha ---
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dla mnie ten model 135 też jest rewelacyjny ,także maja26 ,jak masz materiał i wprawę :) to szyj,

chętnie poczytam jak Ci ten kołnierz leży ,

pamiętam ,że z Piegatexu miałam /próbkę/ idealnego elast.jedwabiu ,na taką sukienkę ,był po 50 zł za metr ale tylko ciemne kolory ,


a ja model 139 ,przerobię z pudełkowej na princesskę będzie lepsza na zwyklejsze okazje,
i uszyję ją z żakardu /chyba/

ale i tak ten fason od Moloko możecie omawiać ,w sensie formy, bo na pewno go nie odpuszczę

--- Ostatnio edytowane 2011-08-14 20:37:30 przez zanetta ---
Avatar użytkownika
Administrator
Uwielbiam żakard!! To cudowna tkanina, chciałabym uszyć sobie z niego sukienkę i żakiecik ahhh...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
No ja wprawy jako krawcowa nie mam-gdyż nią nie jestem:)Szukam wzoru sukienki w którym będzie mi dobrze i zlecę uszycie krawcowej:)
A jaki materiał najbardziej nadaję się na ten wzór 135 z burdy????Pomóżćie.:bezradny:

--- Ostatnio edytowane 2011-08-12 10:55:16 przez maja26 ---
Avatar użytkownika
Administrator
Maja na zdjęciu tkanina wygląda na satynę, ewentualne satyna jedwabna.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Święcący material na rozmiar 48-50...myślisz że dobrze będzie wyglądał?:bezradny:
Avatar użytkownika
Administrator
Rzecz w tym, ta sukienka jest dla puszystych kobiet i w Burdzie jest uszyta z błyszczącego materiału :) Czy będzie dobrze wygladać - w Burdzie wyglada OK ale sama za satynami nie przepadam i nie uszyłabym jej z takowego.

--- Ostatnio edytowane 2011-08-12 11:35:33 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
maja26 ,z tym połyskiem to jest takie ogólnonarodowe przekonanie ,że połysk uwypukla to czego nie powinien ,

ale co tam , tkanina może mieć subtelny połysk

na tą sukienkę koniecznie materiał z dodatkiem elastyny ,
i raczej jedwab ,jak to ma tak dobrze wyglądać ,



--- Ostatnio edytowane 2011-08-12 14:51:41 przez zanetta ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sukienki uszyte z materiałów z połyskiem są piękne jednak wieczorem przy sztucznym świetle ZAWSZE dodają kilka kilogramów. jeżeli wesele ma być uwiecznione na pamiątkowym wideo radzę schodzić z kadru będac w błyszczącej sukience.

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.