Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Świeżynek
Robiona z 2 prostokątów po 1,2m każdy ;) Przyszywana zygzakiem aby mogła się rozciągać :P
A na kolor nie miałam wpływu bo szyłam z tego co znalazłam zresztą ja wyznaje taką "maksymę" że lubię wykorzystywać wszystko co znajdę w domu w szafach czy coś :P Ale kolor mi się strasznie spodobał i stwierdziłam że szkoda żeby w szafie leżał taki materiał :P
Co do stania przy mnie to mam 178cm wiec kolejny element do przyciągania spojrzeń :P
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj, ja również szyje na takim samym Łuczniku
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
No witaj Kinga.....
Fajnie, że szyjesz, ja też zaczynałam w tym wieku, trzymam kciuki by nie dopadły Cię długie przerwy.... szyj, szyj, szyj....
A tak po za tym moja córcia jest młodsza zaledwie o rok od Ciebie... a czemu piszę, bo widzę Twój avatar z konikiem, dziewczę wprawdzie nie poszło w moje ślady szycia ale ma fioła na punkcie koni... Ty też je lubisz?? Ostatnio córcia wymyśliła, że mam jej uszyć czaprak :szok:
Trzymam kciuki za Ciebie :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Na awatarze widać mnie i Badgera konia koleżanki. Ja jeździectwem to raczej nie pasjonuje nie mam talentu i tyle tzn. jeździć jako tako umiem ale nie mam należytej równowagi. Zresztą dużo większa frajdę mi sprawia zajmowanie się końmi karmienie, wyciąganie na pastwiska, ściągnie z nich, praca z ziemi itd.
A co do szycia czapraka to powodzenia :) Tylko żeby był gruby! ;)

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.