Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Świeżynek
no ja już upinam na lewej
:beczy: na prawej mi się rozpada:beczy:
ale pruć za to umiem doskonale
w całym swoim życiu tak się sprułem jak w ty tygodniu
oczywiście nie mylić z naprułem :wysmiewacz::rotfl:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Arturo Sadi jeszcze nie jedną rzecz będziesz pruć - niestety.
A co do upinania to uważam że powinno upinać się na prawej stronie, a potem przenosić na lewą, nikt nie nosi ubrań na lewej stronie, poza tym inaczej się wtedy dana rzecz układa, chodzi o ułożenie szwów, powinny gładko przylegać i być niewidoczne. Upinając po lewej stronie nie będziesz widział czy jest tzw "burchelek" ( jakaś nierówność) gdzieś na szwie.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Zdecydowanie na prawej upinam, wszystko. Wydaje mi się że każdy sobie swój sposób opatentuje jak przenieść szpilki na druga stronę tak jak mu najwygodniej i tak żeby nie zepsuć tego co się uzyskało podczas przymiarki. Znajoma mówi że ona po przymiarce przewraca ciuch na lewa stronę, zaznacza kredą po szpilkach, tam gdzie są wpięte i wyjmuje szpilki z zewnątrz a zapina wewnątrz w miejscach gdzie zaznaczyła kredą. Ja swój sposób to bym musiała na fotce przedstawić :D, nie wiem czy komplikuje sobie życie czy ułatwiam, ale tak mi wygodnie i klientka ma lepszą wyobraźnię jak tak zapinam, jak zapinam. Jak przypnę szpilkę to nadmiar tkaniny nie wystaje na zewnątrz, tylko chowam go w środek, tak jakby już było zeszyte od wewnątrz tylko szpilka jest na zewnątrz...pewnie tak nic z tego nie wiecie :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wiecie wiecie :) najwazniejsze że Tobie wygodnie :)
________________________________________________________

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.