Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Świeżynek
Fajne pomysły, podoba mi się.
Jedna uwaga - leginsy wymieniłabym na grube prążkowane kryjące rajtuzy - czarne lub szare, pasek nie za gruby - tak żeby spiąć i lekko przymarszczyć tunikę na biodrach, a na górę czarny lub szary komin. Rękawy podciągnięte do długości 3/4 i ewentualnie wspomniane już chyba długie wełniane rękawiczki bez palców. Zestaw na tzw co dzień, więc duża torba - worek :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bez paska też powinno być ok ;)
Avatar użytkownika
Administrator
Reggi tez jestem ZA :)
Jo-M sukienki nie da się zmarszczyć... jest dość obcisła :) Kurcze muszę wreszcie porobić fotki jak będę w nią ubrana z odpowiednimi dodatkami.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ciesze sie jak podoba wam się mój pomysł :):) Ale ja tak ostatnio myslałam czy lepiej otworzyć nowy wątek czy lepiej stworzyć nową kategorie, bo bądz co bądż wątek odejdzie w zapomnienie a kategorie widzi każdy prawda. oczywiście nie chce się narzucać :) Bo to w końcu jest forum o krawiectwie a nie o modzie... chociaż jedno z drugim ma ze sobą coś wspólnego :p

--- Ostatnio edytowane 2010-01-03 10:59:45 przez reggi ---
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Administrator
Szczerze mówiąc - myślałam o podforum MODA :) Myśle że to dobry pomysł, moznaby zadawać pytania z czym daną rzecz zestawić, wklejać nowinki ze świata mody, inspiracje itd. :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.