Wersja do druku

40 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Tak, i kolor, i wykonanie :okok:

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
:D
Wspaniale i ladne spodnie , wszystkie zdjecia bardzo fajne, dla mnie najladniejsze nr.4, och gdzie tacy sa jeszcze meszcyzni , Gdzie ?????
zycze sukcesow !!!:zly::beczy::muza::oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
i kolejny sukces :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Przyglądałem się fotkom Twoich nowych spodni i...... nie ma się do czego przyczepić ! Bartku, szyjesz za dokładnie..... (oczywiście to żart).
Fajnie, że szycie zaczyna sprawiać Ci radość, to jest tak jak człowiek coś polubi, to stara się zgłębiać temat i Ty to z wielkim powodzeniem robisz, radzisz sobie doskonale !!
Bartku namawiam Cię do szycia sukienek, bluzeczek czy spódniczek, napewno masz dla kogo. Oczywiście zaczynaj od prostych fasonów, a przekonasz się, że w damskich ciuszkach jest jakiś czar i ładnie uszyta sukieneczka, która dobrze leży na właścicielce, daje niesamowitą satysfakcję. Z prostego kawałka materiału wyczarowujesz piękną, estetyczną i funkcjonalną rzecz. I na tym polega radość szycia, coś potrafisz zrobić fajnego dla siebie, dla innych. Jestem pewien, że jak spróbujesz szycia sukienek, nie będziesz miał trudności, a każda kiecka jest praktycznie inna, z każdej coś nowego się nauczysz.
Powodzenia Bartku !!

:D

Zgadzam sie z toba Wojtku, wybierajac krawiectwo trzeba to lubic , jest to dla niektorych osob trudne , innym przychodzi latwiej. Wojtek ty jestes juz prawdziwy specjalista , tylko spojrzysz , wiesz co i jak , masz tez wielki talent, mam pytanie , we wszystkich czasopismach gdzie sa wykroje , wzory itd..sa to wzory przewaznie dla osob szczuplych , ,a wiem z zycia, widze wsrod kobiet, meszczyzn, ze niestety malo osob jest takich ktorzy moga korzystac!, wiadoma rzecza jest , ze kazdy , w wiekszosci mamy jakies gdzies uwypuklenia, lub wkleslosc, panie zazwyczaj po porodach wracaja do normy, albo maja juz inny wyglad , i Ty napewno wiesz jak to wykonac, dodac, ujac, zatuszowac. Jest sporo kobiet ktore nie to ze sa grube , ale sa takie a nie inne, powodow jest duzo, nawet zdrowotnych i naprawde w sklepach jest bardzo trudno cos dostac. Wszyscy projektanci mody wykonuja bardzo male rozmiary, bo wtedy latwo uszyc , takze malo wydaja na material itd....., chce rade,jak i skad wzosc wzor dla kobiet etcetra.... dla osob nie zurnalowych ?, to jest problem.
Przepraszam za styl pisania,to jest spowodowane dlugim pobytem w dalekich stronach i innym jezyku.




















Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Bartku, fajnie uszyłeś tą spódniczkę dla mamy, ładnie leży i kolorek ciekawy. Ale będę Cię konsekwentnie namawiał na próbę szycia sukienki, na początek o jakimś prostym fasonie, może na razie bez podszewki.
Właśnie cały kunszt krawiectwa damskiego polega na tym, aby krojem i fasonem dopasować ciuszek do postaci klientki. Nie kryję, że nieraz to jest trudne i żmudne, ale satysfakcja z radości klientki bezcenna !!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Spódniczka jest super!!! :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Coś mnie wzięło i zapragnąłem mieć poduszeczkę na szpilki. Co prawda myślałem o kupnie takiej z magnesem, ale tę co uszyłem bardzo polubiłem :)

Nie wiem czy można tak to nazwać, ale nazwałem ją patchworkową poduszeczką na szpilki ;) Nawet robiłem zdjęcia jak ją robiłem, więc może pierwszego tutka zrobię ;) Choć to żadna filozofia.

Mogłem inaczej skroić ten materiał w kratkę, ale pomyślałem o tym jak już była gotowa poduszka. Następnym razem się poprawię ;)

________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
jaka piekna :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetna jest :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kurcze a jakżesz to zszyłeś, takie łuczki malutkie?
przecież w punkcie gdzie schodzą się te łączenia to musi być okropnie trudno się dostać?
Urocze dzieło no i przydatne. mnie bardzo podoba się ta czerwona kratka, chętnie bym z niej zobaczyła spódniecze jakąś.
________________________________________________________

40 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.