Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Administrator
O rety ile tu tego :) I ile czerni :D
Też się zastanawiam jak zrobiłaś nadruki na koszulkach :> Uchylisz rąbka tajemnicy:D ?? myślę, że to wprasowanki ale wolałabym się upewnić.
A tak poza tym to widzę dużą różnorodność w fasonach i kilka ciuszków mogłabym mieć w swojej szafie :tak:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dla mnie wygląda to jak kostiumy do średniowiecznego filmu :szok:. to nie moje klimaty , ale podziwiam krawieckie umiejętności i konsekwencje .
Avatar użytkownika
Świeżynek
Heh, zawsze się śmieję, że u mnie jedyne odstępstwa od czerni, to ewentualnie niebieskie dżinsy albo zielony wojskowy plecak - i koniec ;)

Odnośnie koszulek, wśród tych, które załączyłam jako pierwsze: 'black sun' zrobiłam na lnianym płótnie czarną nicią zwykłym zygzakiem na maszynie ale bardzo gęsto, a 'ręce boga' też na płótnie, tylko czarna aplikacja jest wycięta z materiału i po brzegach przyszyta takim samym gęstym zygzakiem. A później to płótno naszyłam na koszulki ;) W IV części t-shirt Zespołu Saltus ;) czyli moja przeróbka polegała na zwężeniu do bardziej 'dziewczyńskich' kształtów w bokach, rękawach i dekolcie, później brzegi obszyłam koronką, na dole po bokach od spodu wszyłam tunele do wciągnięcia sznureczków i dekolt obszyłam lamówką. W V części krzyż celtycki jest wycięty z materiału i naszyty na tunikę.

A jeśli chodzi o średniowiecze... obok II wś to czasy, którymi się bardzo interesuję i wszystkim, co z tym związane :tak:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No!!!No!!! ja jestem pod wielkim wrażeniem twoich prac :oklasky:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Kaptury, czarny płaszcz bardzo mi się podobają.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
ŁA......ile tu tego wszystkiego!Masz swój oryginalny styl.Silna kobita z Ciebie!Bardzo podoba mi sie materiał w pajęczyny poszukiwałam takiego zdradzisz gdzie można taki znależć?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wow!! całkowicie w moim guście :D, płaszcz jest zabójczy!! i musisz zdradzić jak wygląda forma na taki kaptur.
Mi znajomi już zabraniają kupować czarne ubrania :D
________________________________________________________

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.