Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajny i prosty sposób!
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dokładnie szybko i prosto.A nie obcinam od razu nadmiaru tkaniny ,bo w razie pomyłki mozna skorygować.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też tak podkładam,to chyba najbezpieczniejszy sposób ,bo zdarzyło mi się ,że zrobiłam za krótko i musiałam spruć od poczatku.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na spodniach rurkach to wypali ale na dzwonach na pewno nie, trzeba będzie jednak najpierw obciąć. Tak właśnie robiłam. Ale w rurkach jest to sposób super.:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wypali i w tych i tych :)robiłam nie raz ,to raczej w rurkach odradzam klientom bo jest za gruba warstwa materiału .


--- Ostatnio edytowane 2012-01-04 23:04:05 przez tydea ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też tak skracam dżinsy. Kiedyś ucinałam i nie raz okazały się za krótkie. :D A tak bezpieczniej.
Avatar użytkownika
Świeżynek
super sposób przy lekko sfatygowanych jensach lub nowych :)Gdy jestem zmuszona "reanimować" stare odszywam zaklad taśmą.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czeremcha ,klijent nasz pan.:D
A to ja wiem ;-) Zwłaszcza młody klient! Starsi dają sobie wytłumaczyć bez problemu :oczko:

Ania

cha, cha, ja to raczej z tych starszych jestem, ale jakbym miała wyjść na ulicę w nogawkach obciętych i podłożonych bez przetarć to już wolałabym wyjść bez gaci.... a miałam koleżankę dużo starszą, która w pracy oplotkowała "małolatę" z obciętymi nogawkami: "jak można tak zeszpecić jeansy" :dobani:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak skracali w sklepie dżinsy (mąż sobie kupował, a moja stara maszyna denimu nie dawała rady).
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Odświeżam wątek..
O ile skracanie prostych nogawek z zachowaniem oryginalnego brzegu bez problemu wychodzi mi, o tyle nie wiem jak się zabrać za dzwony.. Leżą już dłuższy czas i czekają na pomysł :-)
Mogę je po prostu ciachnąć, ale tego bym nie chciała...
________________________________________________________
tutu

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.