Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Mi się właśnie wydaje że to jest przestebnowane i być może że jest pojedynczo a w tunel po ostebnowaniu jest wsunięty silikonowy pręt.... :mysli:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja podobne coś szyłam.Zrobiłam to w ten sposób: tą część nad pasami robisz z pojedynczego materiału a na jego końcu tworzysz tunel do którego wprowadzasz pręt,ale przed włożeniem pręta doszywasz dolną część w Twoim przypadku w paski.Ładnie to się trzyma i jest to forma ekranu tylko że nie na całości zasłonki ale tylko w jej górnej części.Tylko ,że jest to dekoracja a nie można rozciągnąć na całe okno.Pręty użyłam aluminiowe ale mogą być i drewniane.Może nie do końca zrozumiale napisałam ale jakby co to mogę opisać jeszcze raz :mysli: opisać :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wiem wiem o czym mówisz, ja właśnie używam do tego typu firan prętów silikonowych, są lekkie ale fajnie wygląda firanka można je kupić w sklepach z firankami. :) To będzie tylko ozdoba okna nie do zasłaniania.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Według mnie część boczna lambrekina ,do którego jest założona zasłona w paski jest podszyta sztywnikiem.A zamiast zszywać lambrekin z zasłonami ,można wszyć rzep ,czasami klienci tak wolą łatwiej prać.

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.