Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Łoo matko! :shock:
Dobrze wiedzieć, że i takie "cuda" się zdarzają. :-S
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pewnie ma plastikowe, ale szczerze powiem to nie wiem. nie można wymagać zbyt dużo od maszyny za 300zł :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Może i tak... ale wiesz, mój Łucznik stoi do 170 zł i od niego można wymagać bardzo wiele ;)

edit:

Jeszcze myślę nad Juki HZL-27Z


Ma wszystko o czym myślę i wydaje się być porządna.

--- Ostatnio edytowane 2010-05-25 16:09:15 przez Puntodivista ---
________________________________________________________
Miłośnik smoły bez mleka to fan minimalizmu, do życia podchodzi na serio..
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam.A dlaczego masz kupować nową maszynę? Przecież można kupić nowy silniczek.Każdy mechanik to zrobi.Jeśli maszyna jest sprawna to po co ryzykować a nie wiadomo na co trafisz.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam ,
Jestem nowym użytkownikiem forum , od niedawna zacząłem bawić się w szycie i mnie wciągnęło :) , teraz noszę sie z zamiarem zakupu nowej maszyny , proszę powiedzcie mi czy warto zainwestować w maszynę ŁUCZNIK BASIA 834
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na forach szyciowych trudno jest trafić na pochlebne opinie na temat nowych maszyn łucznik.
No, chyba, że ktoś niedawno kupił i jeszcze nie zdążyła się zepsuć... albo miał szczęście trafić na niezły egzemplarz. Jest tyle innych marek/producentów - przemyśl zwoje plany zakupowe jeszcze raz...
Avatar użytkownika
Świeżynek
a może singer? moja babcia ma do tej pory bardzo starą maszynę i jeszcze szyje, więc może warto kupić maszynę tej firmy?
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Adasiu z innej beczki, ja zdecydowanie odradzam ten sklep internetowy, którego logo jest umieszczone w "Alejce", kontakt żaden od momentu zakupu, na naprawę sprzętu, który wysiadł po dwóch tygodniach czekam już trzeci miesiąc:dobani:.

--- Ostatnio edytowane 2011-08-26 17:06:15 przez agaaffek ---

--- Ostatnio edytowane 2011-08-26 17:07:43 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.