Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Niespodzianka
Nawet mi nic nie mów normalnie zachorowałem na nią tylko oglądam sobie zdjęcia z nią i ten haft :D
________________________________________________________
  
Artur


Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
A ch och ech :D
Avatar użytkownika
Administrator
No widzisz - jedni chorują na maszynę za 16 tysiaków a drudzy chorują na maszynę za 2 tysiaki ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanna a co byś powiedziała na ELNA 6600 sprzedam w dobrej cenie jak dla Ciebie za 2232zł max
Avatar użytkownika
Administrator
Pavel a ta maszyna jest do opanowania przez niezbyt rozgarniętą kobietę ?? :D
Póki co zbieram kasę i sobie czytam, poporównuję itd. Ale jak coś to zapewne i tak zawitam w Twoje progi :) Przynajmniej sobie pooglądam i oczy nacieszę.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no powiem ci szczerze ze na poczatek trzeba z nia posiedziec i instrukcja bo ona jak mały komputer ma 3 poziomy pamieci po 50sciegów jakies lustrzane odbicia wydłuzanie sciegów takze trzeba to opanowac a tak nie jest trudna bo wybierasz scieg z tablicy wklepujesz w wyswietlacz ktory wzkazuje ci jaka mas zuzyc stopke jakie naprezenia nici i heja szyjesz ile fabryka pozwoliła
Avatar użytkownika
Administrator
no powiem ci szczerze ze na poczatek trzeba z nia posiedziec i instrukcja bo ona jak mały komputer ma 3 poziomy pamieci po 50sciegów jakies lustrzane odbicia wydłuzanie sciegów takze trzeba to opanowac a tak nie jest trudna bo wybierasz scieg z tablicy wklepujesz w wyswietlacz ktory wzkazuje ci jaka mas zuzyc stopke jakie naprezenia nici i heja szyjesz ile fabryka pozwoliła
Aha czyli kosmos.
Póki co i tak zbieram info.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pavel, czym się różni Elna 6600 od nowej eXperience 660?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
własnie niczym tylko zmienili symbol i dodali nazwe i dołozyli stolik

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.