Wersja do druku

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 >

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Nie wiem, czy interesują Cię tkaniny lniane, ale w Składzie Bławatnym przeceniono właśnie tego typu materiał w prążki i cętki: http://skladblawatny.pl/Kongo_len-164.html .
O dziękuję:):D za fatygę, bardzo fajny ten len, ale właśnie poszukuję jakiś grubszych tkanin:):)
Dziękuję za komentarze:):)
Pozdrawiam serdecznie:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Oglądnęłam wszystko i jestem pod wrażeniem . Cudeńka szyjesz
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Oglądnęłam wszystko i jestem pod wrażeniem . Cudeńka szyjesz
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dziękuję:):):)
Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Powrót do świata forum:P...oj bardzo dawno nic nie wystawiłam na forum:-S...swojego...właściwie to jakoś czasu nie miałam:(...a oto mój kombinezon, który uszyłam w wakacje:)...Wykonany jest z dwóch rodzai tkaniny czarnego bistreczu i cielistej satyny wszytej po stronie matowej:)Czuje się w nim komfortowo:)...jest bardzo wygodny, a przede wszystkim robi talię osy:P prze swój krój(marszczony w tali) i poduszki w ramionach:), a jeszcze ta kokarda we włoscha to też moja wypocina... tu akurat foty z Fashion Week'a w Łodzi.
Pozdrawiam
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
miałam problemy coś z netem i dwa razy to samo się wysłało:O mniej więcej
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Interesujący kombinezon, szkoda, że nie ma więcej zdjęć :>
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
no właśnie nie mam więcej fot, a te są nie dokładne:(...postaram się zrobić lepsze:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
I znowu wyginęłam wraz dinozaurami:):) i zaniedbałam forum:p:p...ło boga jak tak dalej pójdzie to będzie ze mną ciezko:(...ale no czasu nie mam:p moje studia mnie ograniczają:p...a oto prezentuje Państwu moje wypociny krawieckie, sukienki szyte oj ze trzy lata temu jak się jarałam Audrey Hepburn i namiętnie oglądam "Śniadanie u Tiffany'ego"...ale teraz mi przeszło, a sukienki pozostały i leżały w szafie bo mi się już znudziły:)...a i tak sobie ostatnio pomyślałam, a może sesja w takim klimacie:):) Sukienkę różowo - czarną uszyłam z satyny i tkaniny z błyszczącym włosem, natomiast czarną z tkaniny z brokatem trudno mi określić jaki to rodzaj prawdopodobnie coś sztucznego z wiskozą? chyba?

Pozdrawiam Serdecznie
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Czarna sukienka rządzi! Jakbyś jej nie chciała to mogę Ci podesłać adres do wysyłki hehe :) W ogóle to sesja bardzo klimatyczna i fajnie zrobione zdjęcia!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.