Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny, Argos, to jesttani, podkeślam tani sklep katalogowy. Ma swoja siec sklepow na terenie calego UK, gdzie mozna kupic na miejscu, lub z dostawa, z katalogu, i kupuja tam ludzie przewaznie b. niezamozni, ktorzy te swoje zakupy rozkladaja na raty etc. etc. TO NIE JEST SKLEP SPECJALISTYCZNY -tylko takie 'szwarc mydlo i powidlo" z kazdej dziedziny.
strona domowa tu:
www.argos.co.uk
Przez porownanie z POlskimi realiami: tak jakby w Biedronce kupowac powiedzmy.... markowe sery francuskie. A sama widziałam tam ser na którym napisane było -Brie.

Jesli autentycznie chce sie kupic maszyne a nie ma sie pod reka sklepu robotkowego, to trzeba szukac u fachowcow. Czyli kupic czasopismo typu: Sewing World, Sew Hip itp. tam sa bieżące ogłoszenia. LUb szukac w internecie.

Dla tego napisalam namiary na kogos kto sie autentycznie na maszynach zna. I jest uczciwy, nie wciska "najdrozszej" maszyny, tylko taka, jaka dla klienta bedzie odpowiednia -po rozmowie.Tyle, że trzeba niestety znać język...

Moze po prostu powinnam poszukac bardziej sprawdzonej maszyny:)


W ogóle odpowiedzi na te pytania klientów są zdumiewające. Według "doradców" z Argosa ta maszyna ma automatyczne nawlekanie nici - GDZIE? - pytam. Wystarczy popatrzeć na zdjęcie maszyny - tam nie ma nawlekacza! I nie nadaje się do patchworków. DLACZEGO? pytam... Przecież się nadaje... Może byłyby kłopoty z pikowaniem dużych powierzchni, ale do innych zadań patchworkowych - nadaje się, i owszem...

I jak byk - na zdjęciu jako ścieg 4 widać wąski zygzak, ścieg 5 - średni, a ścieg 6 - szeroki. Co sugeruje brak płynnej regulacji.

Ania



--- Ostatnio edytowane 2012-07-30 21:58:48 przez Anna-Maria ---
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dręczyła mnie trochę ta maszyna.
Przeszukałam strony domowe Brothera w kilku językach...i nic. Nie ma tego modelu, być może jest produkowany do wyłącznej dystrybucji przez Argos/Homebase. Na znanych mi portalach/ forach nie ma o nim żadnych opinii (na razie) tak, że na prawdę trudno coś więcej powiedzieć. Owszem, są podobne modele, opisywane jako "entry level" maszyna dla początkujących, co w praktyce oznacza zazwyczaj model dość prosty w obsłudze (czyli trudno go zepsuć); ale za cenę niewielu funkcji. Zazwyczaj, te które ma działają całkiem przyzwoicie. Tyle, że to zbliżone modele Brothera, ale nie ten konkretny nr maszyny.
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Do Argosa mam stosunek... hm... pejoratywny. Mieszkając w Ire kupiliśmy w Argosie komodę i coś tam jeszcze i był to kompletny chłam. Tani, ale chłam :D Nie tylko my mieliśmy o produktach z tego katalogu nie najlepszą opinię...

Tyle dobrze, że "tam" nie ma problemu z reklamacjami - nikt się tak nie certoli tak, jak w Polsce.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.