Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dodam jeszcze, że znalazłam takie (wydają mi się interesujące na moje amatorskie jak na razie umiejętności) dwa modele: Singer 4411 oraz Singer 4210. Proszę o rady, opinie ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam! Chciałbym kupić żonie maszynę do szycia i w związku z tym proszę o poradę, którą mam wybrać. Dodam, że żona jest po szkole krawieckiej ale nie szyje zarobkowo. Maszyna ma mieć regulację długości ściegu, funkcję overlok iprzede wszystkim ma się nie psuć. Ograniczają mnie również śroki finansowe na jej zakup - do ok.500 zł. Wśród moich typów są: Singer 4210 lub 3321 ewentualnie 8280, Brother BQ25 lub JUKI HZL-27Z. Początkowo były też Łuczniki ale czytałem o nich wiele złych opinii. Proszę o wskazanie możliwie najlepszej opcji.
Z góry dziękuję.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Za 500zł poszukałabym raczej używanej maszyny. Na Allegro zdarzają się niezłe okazje, tylko trzeba wliczyć koszt ewentualnego serwisu u mechanika. To i tak wychodzi tanio.

Swoją drogą, kiedy przeczytałam tytuł wątku "maszyna półprofesjonalna" od razu skojarzyłam to:
http://juki.pl/hsm/?m=machine_show&id=14&lng=pl

Ale ona nie kosztuje niestety 500zł....
No właśnie, założycielce postu chodziło o maszynę do kwoty 500 zł. Po co więc "Aire" proponujesz coś spoza tego zakresu cenowego? :(
Ze swojej strony zaproponowałbym:
Brother Q25, Singer 3221 albo Singer 4210.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie doczytałeś. Zaproponowałam szukać używanej maszyny na Allegro.
________________________________________________________

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.