Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też kupiłam nici, fajne kolory i super cena. Natomiast pudełko na przybory jak dla mnie za duże i niestety nie kupiłam.

Beata
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Żałuję, że nie ma SilverCresta, bo na nią bym się skusiła :)
Oj ja też:)
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Napisalam do LIdla w sprawie SilverCresta. Czy bedzie dostepny. Zobaczymy, co odpisza.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Napisalam do LIdla w sprawie SilverCresta. Czy bedzie dostepny. Zobaczymy, co odpisza.
O! To ja się wstrzymuję w takim razie z kupnem w ogóle :) Nie pali mi się, a może akurat :)
________________________________________________________
www.zuchdziewczyna.pl
www.sowiadziupla.pl
www.takielale.blogspot.com
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy ktoś kupił tą maszynę z lidla singer serenade? Jak się sprawuje?

Wypatruję za silvercrest, ale jak na razie podobno nie będą mieli :( Chciałabym kupić swoją pierwszą maszynę i zacząć uczyć się szyć. Nie chcę kupować czegoś drogiego, bo a nóż widelec może nie nadaję się do tego czy coś i później troszkę szkoda pieniędzy. Z drugiej strony kupić najtańsze też bezsensu, bo szybko się popsuje...

Czy oprócz tej z lidla możecie mi jakąś polecić? Taką do 400zł.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja też dopiero się uczę i nie chciałam kupować drogiej maszyny. Liczyłam na SilverCresta właśnie, ale cóż... Ostatecznie zdecydowałam się na Singera 8280 i jestem mega zadowolona. :) Łatwa w obsłudze, jak dla mnie idealna. Ma mało ściegów - fakt, ale na moje potrzeby wystarczą w zupełności. Po dwóch dniach zmajstrowałam nawet sukienkę! Mam tylko problem z żarówką, ale tym musi zająć się już tatuś. ;) Ze swojej strony polecam.

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.