Wersja do druku

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne pikne cudne :oklasky::okok:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję ;)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Rewelacja!!! Bardzo mi się podoba taka biżuteria i chylę czoła za ilość pracy w tworzenie tak szczegółowe takich maleńkich elementów, wielkie brawa :oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję, miło mi że się podoba :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Imp - biżuteria po prostu PIĘKNA! Ja zazwyczaj nic nie noszę 'wiszącego' ale jak patrzę na twoje dzieła (a w szczególności te w kolorach zielonych) to aż nie mogę się napatrzeć!
Zgadzam się z Magdą, że masz wielki talent do tworzenia takich małych elementów z tyloma detalami! :oklasky::oklasky::oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję! Sutasz tak naprawdę nie jest taki trudny, trochę cierpliwości, wprawy i coś tam wychodzi ;)
Avatar użytkownika
Administrator
Śliczne :) Bomba energetyczna na wiosnę :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dla mnie numero uno nadal to...i kolczyki takie wkrętki by mi sie marzyły:buzki: do tego
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki :) Te makramy też mi się podobają, chociaż są dosyć specyficzne i na pewno nie każdemu pasuje taki styl.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ładne rzeczy tworzysz.:):oklasky::oklasky: Sprzedajesz je gdzieś czy tak tylko dla siebie ? Sutasz mi się ogromnie podoba i tak marzy mi się jako orginalna ozdoba torebki, taki ogromny, już to widzę oczami wyobraźni . Niestety zrobić coś takiego nie dam rady brak mi cierpliwości.:zly: i tak na marzeniach poprzestaję:bezradny:
________________________________________________________

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.