Wersja do druku

36 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Nightfox, jak ci się udaje tak ładnie przyszyć lamówkę ? Ja (wiem, wiem, szyję dwa miesiące dopiero) zawsze mam koślawe szwy. To kwestia tylko doświadczenia (to na 100%) czy również maszyny i ewentualnie jakichś dodatków (jakiś prowadnik do lamówki, specjalna stopka itp. Czy na to ma wpływ typ transportu w maszynie ? A jeszcze masz na lamówkach swoich po 2 szwy... To już mnie przerasta, przynajmniej narazie w tej jakości, którą prezentujesz. Ale mam się czego uczyć, to mi się podoba.

Co do torby na radio: super projekt (bo wykonanie jak zwykle klasa, spoglądam sobie do dziś na plecak, jaki mi zrobiłeś i wciąż znajduję coś, czego chciałbym się nauczyć).

Mam w planach apteczkę zrywną, ale muszę ją sobie dobrze opracować, bo im mniejsze detale, tym gorzej się szyje na takiej maszynie domowej, jaką posiadam. Może mógłbyś coś doradzić, gdzie szukać inspiracji, jakieś strony z takimi rzeczami, gdzie można by podpatrzeć to i owo ?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Polecam podwójną igłę na podwójne szwy na lamówkach ;) I jeżeli chodzi o szycie prosto, to jedynie praktyka jest skuteczna. Ja szyję hobbystycznie trochę ponad rok i dopiero od niedawna mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że szyję prosto. Dbałość o dokładność jest najważniejsza, trzeba dążyć powoli do perfekcji i na pewno kiedyś będziesz mógł z dumą powiedzieć, że szyjesz starannie i prosto.

A NightFox jak zwykle powala swoimi dziełami....

Avatar użytkownika
Administrator
Night żałuję, że mój mąż nie interesuje się takimi militariami - z przyjemnością kupiłabym mu coś u Ciebie w prezencie :)
Niemal co roku jeździmy na "Operacje Południe" do Bielska, tam też są sprzedawane takie różne militarne przedmioty, wojsko za grosze wyprzedaje jakieś stare czapki, kurtki, bieliznę wojskową, buty itp. i jest ogromny popyt. Oczyma wyobraźni widzę Ciebie i Twoje stoisko z takimi super przedmiotami i tłum ludzi chcących kupić.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A ja mam dwóch takich militarystów w domu. Nawet prześcieradła mają moro:rotfl::rotfl::rotfl:
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tym razem z innej beczki.
Zapraszam na stronę OKŁADKOMANIA
Jak nie trudno się domyśleć strona o okładkach - szytych i haftowanych.

http://okladkomania.pl
Wrzucam mój ulubiony motyw Tyranozur

--- Ostatnio edytowane 2011-07-26 21:34:38 przez NIGHT FOX ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
fajny pomysł ,okładka wygląda na zamszową ?

niektórzy tu są bardzo pracowici
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tak jest zamszowa :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajna okładka :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No NIGHT FOX szalejesz na całego widzę :) Extra !!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
!!! PREMIERA !!!

Nowa płachta biwakowa

TRI-POD BIVY

Płachta biwakowa, której stelażem jest statyw do aparatu.
dwa otwory na przedzie zamykane na zamek kryty patką.
Wejście główne zamykane na dwa zamki kryte patkami.
Nad wejściem znajduje się otwór wentylacyjny z moskitierą, kryty duża patką zamykaną na rzep.
U góry jest klapka pozwalająca na operowanie aparatem na statywie.

Płachty są szyte na zamówienie pod konkretny model statywu.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

36 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.