Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
O widzisz Ola, nawet nie wiedziałam, że ten sklep istnieje :D. Dziękuję za informację :D.
Mi chodziło o ten sklep:
https://www.google.pl/maps/place/Ku%C5%BAbik+J.+Tkaniny/@51.12347,17.044683,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x470fe9c489eeebc1:0x2d79fae7fa0ab311
Na mapie pokazali go jakby był na rogu, ale on jest w tej małej uliczce zaraz koło gimnazjum po prawej stronie (jak stoisz przodem do szkoły). Oni właśnie też tam mają resztki i to mnie zmyliło ;).
Jeszcze dla zainteresowanych powiem, że w tych okolicach jest jeszcze jeden sklep z tkaninami:
https://www.google.pl/maps/place/Okatex.+PPHU.+Okapiec+H./@51.118835,17.041051,17z/data=!4m5!1m2!2m1!1sPrusa+tkaniny+wroc%C5%82aw!3m1!1s0x0000000000000000:0xc114f8f9f389b636
Kupiłam tam w sumie tylko jedną tkaninę, bo w środku jest bardzo ciemno i ciężko coś wybrać i asortyment nie powala. Ale zawsze warto wiedzieć gdzie można kupić materiały w swoim mieście :).

Ja szukam ciągle hurtowni skóry odzieżowej, miałam nawet gdzieś jeden adres i go niestety zapodziałam, więc jeśli ktoś coś wie to chętnie poznam takie hurtownie bądź sklepy we Wrocławiu:).
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dzięki Joasiu. Pewnie i do tego na Jedności kiedyś zajrzę, to wyrażę swoją opinię na jego temat. Już od miesiąca wybieram się na Robotniczą 1 do hurtowni tkanin. Jakoś mi nie po drodze w tamtym kierunku, ale kusi , oj kusi.
Nie trafiłam jak dotąd na skóry naturalne w żadnym z wrocławskich sklepów. W Łodzi jest jakiś, ale to z 300km :):D Jakbym się gdzieś na taki sklep czy hurtownię natknęła, to będę pamiętała o Tobie.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję, będę wdzięczna :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
No i byłam w hurtowni na Robotniczej ... Jakoś mi się było trudno odnaleźć w tym sklepie. Materiałów dużo, to fakt, ale nie wiedząc czego właściwie się szuka (wstąpiłam aby się rozejrzeć i ewentualnie coś niecoś kupić), to trudno podjąć decyzję. Belki gęsto poukładane. Ceny nie wszędzie widoczne (trzeba pytać a to już mało komfortowe, bo obsługa stale zajęta). Zresztą ceny wydawały mi się całkiem jak w innych sklepach (nie hurtowe). Miałam kupić podszewkę. Chciałam elastyczną, ale pani zrobiła wielkie oczy. Nie mają takiej. Pewnie ja coś pokręciłam z tą elastycznością :( Resztki są, ale w dużym koszu. Taki misz masz. Wszystko jak "psu z gardła". Nie lubię tak szperać...
W rezultacie kupiłam dwie podszewki i kupon dzianiny na sukienkę (za 1 panel z wzorem ok 90cm/24zł). Miałam nadzieję na większe jednak zakupy.
Acha, skóry też były z tym, że te sztuczne (ekologiczne) , różne kolory w cenie ok 35zł. Dresówka, tak ostatnio modna, na którą też miałam ochotę, była tylko jedna taka zwykła szara. Podobno w przyszłym tygodniu ma być dostawa.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jeśli chodzi o zamki (także taśmy suwakowe), grubsze nici (np. Tytan), wigofile, gąbki (jako wypełnienia), okucia kaletnicze itd. to polecam hurtownię TEWA, znajduje się na ulicy Na Ostatnim Groszu 24. Ja dojeżdżam tam np. tramwajem, wysiadam na przystanku Kwiska i robię sobie mini spacerek. Robię tam zakupy od lat, w większej części jaki klient bez działalności gospodarczej (dopiero niedawno się zarejestrowałam). Można kupować pojedyncze sztuki ramek, regulatorów czy nawet jeden wodzik. Ceny bardzo przystępne, choć zdaje mi się, że od początku 2015 roku byłą jakaś nieznaczna podwyżka.
Nie ma tam raczej ozdobnych guzików czy tasiemek ze skosu, koronek i innych śliczności, raczej taki "cięższy sprzęt", ale to oczywiście zależy kto czego potrzebuje.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Też znam ten sklep, mam do niego 15 minut spacerkiem ;). Czasami trafiają się tam cieńsze skóry na ubrania (koleżanka kupiła kiedyś za 99 zł skórę, z której uszyła sobie przepiękną sukienkę), ale głównie mają rzeczy do szycia torebek. Podobny sklep jest na Chrobrego, gdzie kupiłam przepiękną skórę, którą wykorzystałam w kurtce i spódnicy,które widzicie poniżej. Niestety dokładnego adresu nie pamiętam, ale jest on niedaleko banku WBK.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Też jest pasmanteria na krzywoustego 305 na psim polu :) we Wrocławiu oczywiście;

jest tam dosłownie WSZYSTKO !! :)

MATERIAŁY, ZAMKI, NICI, KANWY, MULINY,WŁÓCZKI,GUZIKI,KORONKI,CEKINY,IGŁY,TASIEMKI,WODZIKI,SZYDEŁKA,DRUTY.. ITD..ITD.. i tak mogła bym pisać i pisać ;P
Można tam również zakupić dobrej jakości obrusy, pościel, ręczniki, firany itd..itd..itd.. :)


Mam nadzieję że pomogłam :)


Pozdrawiam Drogie Panie! :)

MAJA


--- Ostatnio edytowane 2015-03-04 23:14:31 przez fynyks ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Przez internet można też kupić materiały w (...). Nie mają minimalnej wielkości zamówienia. Mają materiały bawełniane,różnego rodzaju. No i fajna rzecz, wykonują nadruki na tkaninach. Można więc coś na indywidualne zamówienie kupić.

--- Ostatnio edytowane 2015-12-03 10:58:37 przez Susanna ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A ty, Zuziu, jak zwykle spamujesz tylko... I nawet już wątków nie dobierasz jak należy...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
Zuzię chyba ukrócę bo też ju z mnie to wkurza.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.