Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pojawił się film o spodniach, super, ale szkoda, że z ciemnego materiału. Jasny bardziej się nadaje do celów instruktażowych.
Avatar użytkownika
Świeżynek
super :))
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem tutaj nowa co nie znaczy, że raczkująca w szyciu :)
Szyję z wielką pasją i przyjemnością i pokazuję jak to robić w swoich filmach.
Dzielę się swoją wiedzą a ostatnio zaczęłam robić na drutach....
Ciągle realizuję nowe pomysły i rozwijam swoją pasję :jezyk_oko:
Piszę również wiersze dla dzieci:zakupy:
Mój kanał na YouTube:https://www.youtube.com/channel/UCbw1b4VPqThxUhN-T_5DTWg
Słoneczna Małgorzata
http://słonecznaradzi.pl/
Facebook: Słoneczna Małgorzata radzi
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na razie tylko zerknęłam, ale na weekend obejrzę wszystkie. Super sprawa, na pewno przydadzą się wielu osobom :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ciekawa jestem co o nich powiesz:-S
Staram się dzielić wiedzą najlepiej jak potrafię. Chciałabym pomagać i dać wiarę wielu osobom w ich możliwości.
Będę wdzięczna za opinie szczególnie negatywne, bo chciałabym wiedzieć co mogę zrobić jeszcze lepiej...
Pozdrawiam :luzik:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Heh dałam radę obejrzeć 1 filmik ze spodni, a potem mój błędnik zwariował :P Chyba jednak pozostanę przy tutorialach ze zdjęciami.
Ogólnie fajnie, brakowało czasami napisów lub kilku słów wyjaśnienia - dla początkujących mogłoby być to pomocne. No i chyba wolałabym słuchać warkotu maszyn niż w kółko te samej muzyczki - no ale wiadomo można wyłączyć :P
Szkoda, że nie dałam rady obejrzeć całości, bo wtedy pewnie więcej rzeczy by mi wpadło w oko.

Ps. ale masz fajową przestrzeń do szycia, tyyyyle miejca :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gosieńko ale ja nie mam filmiku o spodniach :)
Dziękuję za info, że muzyczka zbędna,pomału też dochodzę do takiego wniosku :)
Normalnie szyję w tym małym pokoju, który widać na filmie np.: jak uszyć bluzkę. Teraz wyganiam męża z dużego pokoju na czas szycia i tam realizuję swoje pomysły :)
Dziękuję Ci bardzo za cenne uwagi.
:buzki:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Heh to co ja namieszałam? Czyj filmik oglądałam :D Zaraz zrobię dochodzenie :P

A to wszystko jasne, myślałam, że to Twój wątek i wzięłam linka z 1 postu nie patrząc kto pisał. Zaraz zerknę w takim razie na Twoje :)

--- Ostatnio edytowane 2015-05-16 19:05:08 przez Gosia ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej, możecie polecić jakoś kurs jak robić naszycia na koszulkach? Zgłosił się do mnie klient który chce dla swojej firmy zamówić ubrania z naszyciami, chodzi mu o jakieś logo w którym są maszyny czyszczące, oczywiście logo już ma gotowe chodzi tylko o naszycie tego na koszulki z tyłu na plecach. Robiliście coś takiego ?? Jak można coś takiego zrobić sprawnie? Do zrobienia mam 20 koszulek.

--- Ostatnio edytowane 2015-10-02 09:16:21 przez Olek Maciszyn ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam nie wiem czy dobrze trafilam z pytaniem ale mam nadzieje ze mi pomozecie. Co oznaczaja strzalki skierowane w dol na wykroju

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.