Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja będę się właśnie uczyć robić na drutach :D będzie ciekawie :P
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To już nie uczą tego w szkole? Ja się uczyłam w czwartej podstawowej , koledzy też, całkiem ładne szaliki wychodziły im. Potem to już była tylko kontynuacja, kombinowanie wzorów z książek i teraz z internetu, trochę własnych pomysłów- ale podstaw nauczyłam się właśnie w szkole.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W 1 i 2 gimnazjum są zajęcia techniczne i w ramach tego mozemy wybrac zajęcia z krawiectwa,kulinarii ,papieroplastyki i elektrotechniki ,ja chcialem krawiectwo ale nikt inny nie chcial i byly grupy - kulinarna i papieroplastyczna ,ja bylem w kulinarnej :)
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przynajmniej Ci się na coś to przydało, czy też by było jak wf- róbta co chceta?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie, nie :) Pani od zajęć technicznych jest bardzo surowa i wymagająca.Pisaliśmy notatki na temat co to jest smażenie ,duszenie ,gotowanie, uczyliśmy się nazw barwników i co znaczą te e-150 itd. A w maju robiliśmy sałatki ,koktajle ,desery ,więc było fajnie :)
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja bardzo miło wspominam lekcja "praca - technika" ze wspaniałą nauczycielką, która cierpliwie uczyła nas szydełkowania, robótek na drutach, wyszywania, szycia ręcznego - wszyscy jak jeden, chłopcy i dziewczynki :))
Wiele z tego pamiętam do dziś, mam swoje "produkty": bieżnik, serwetki, chusteczki...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nas uczyła nasza pani od historii, myśleliśmy, że to będzie dodatkowa historia, a tu niespodzianka- nauczyła nas robić na drutach. Było fajnie, a wszystko czego się wtedy nauczyłam procentuje dzisiaj. W domu niby wszyscy robili na drutach, ale mama leworęczna i jakoś nie mogłam załapać, jak robić drugą ręką to samo, a babcia zasuwała w takim tempie, że druty się paliły i nie umiała robić wolniej. Gdyby nie szkoła nie nauczyłabym się.
Czekam , aż córa wyrazi chęć nauki, ale na to jeszcze czas, a nie chcę zmuszać, bo znienawidzi.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I kolejne trzy sweterki
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
"Śnieżynka" "fascynacja" "śliwka węgierka"

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.