Wersja do druku

29 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
No fakt! Bez żadnego kadzenia i fałszywego komplementowania - wszystko starannie, równiutko uszyte! :okok:
Trzeba raczej zmienić tytuł wątku na "uczy", ale już bez "się".:)
Jeśli takie są początki to jak będzie dalej? Szczególnie, że teraz masz permanentne niedobory czasowe?:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Wam bardzo, jak miło coś takiego usłyszeć :)

Ja? Niedobory czasowe? ;) Bo mi się wydaje, że akurat z czasem nie ma dramatu ;)

mamamarta55, spróbuj patchworka, najwyżej nie wyjdzie do końca tak, jak sobie wymarzyłaś ;) Ale polecam dobrą linijkę i nóż krążkowy, bo ja walczyłam z miarką krawiecką i nożyczkami i musiałam się porządnie nagimnastykować, żeby wyszło jako tako równo...
________________________________________________________
http://magdiczka.blogspot.com - moje zmagania z blogowaniem i szyciem ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uczę to się ja, a Ty pięknie szyjesz;)

Patchworki pierwsza klasa :oklasky::oklasky::oklasky: a wycinanie ręcznie kwadratów i trójkątów - podziwiam!!!
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jestem pod ogromnym wrażeniem! Wszystko takie czyściutkie, urocze i estetycznie wykończone. Gratuluję cierpliwości do dłubania, szczególnie jeżeli chodzi o patchwork:) Szczęka opada!:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Magdiczko piękne rzeczy tworzysz!Szyjemy w podobnej tematyce!Jednak od patchworku...trzymam się z daleka!Wolę pracować na większym metrażu,dlatego podziwiam ludzi którzy robią takie ogromne rzeczy z niewielkich kawałeczków!Jesteś super cierpliwą osobą!Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
fartuszek pierwsza klasa:okok: a jak dobrane buty :) a patchwork podziwiam a po stokroć podziwiam że NOŻYCAMI :krzyk::krzyk::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Twoje prace zasługują na bardzo wysoką notę:
precyzja
bardzo ładne zestawy kolorów

Fajne zdjęcie w fartuszku i szpileczkach.

Pełen podziw
Hania
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo Wam dziękuję za uznanie i komplementy. Naoglądałam się Waszych cudności i naprawdę, bez fałszywej skromności, długo było mi wstyd cokolwiek pokazywać. Wszystko, co Wam pokazałam, było robione przeze mnie pierwszy raz w życiu, więc nie jest idealne ;) Ale strasznie się podbudowałam, dziękuję Wam bardzo bardzo!!! :buzki:

A nóż krążkowy kupiłam, teraz muszę zebrać pokłady cierpliwości zużyte przy poprzednim patchworku, odbrazić się i znowu coś wymyślić. Ale jutro robię misie, też pierwszy raz. Mam nadzieję, że będzie, co Wam pokazać
________________________________________________________
http://magdiczka.blogspot.com - moje zmagania z blogowaniem i szyciem ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo i się to wszystko podoba, a ten prezent na nowe mieszkanie - SUPER! :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Magdiczko , gdzie kupowałaś nóż krążkowy i ile za niego dałaś?
:):)

--- Ostatnio edytowane 2013-10-14 13:07:22 przez mamamarta55 ---
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-

29 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.