Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
A ja mam jeszcze inne pytanie. Kursu szycia i konstrukcji odzieży jako takiego nie potrzebuję bo na tym się znam, ale szukam jeszcze kursu konstrukcji bielizny, lub kogoś kto mógłby mnie tego nauczyć. Jak się szyje biustonosze wiem, ale nie cierpię niczego konstrukcyjnie robić "na oko". Zaznaczam,że nie interesuje mnie tu kurs w krakowskim SAPU który kiedyś się pojawił lub miał pojawić bo był mizerny.
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
i po co ten spam ???????????????????
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jakiś czas temu zarejestrowałam się na tym forum, nie znając go i potem była przerwa, potem mały przegląd i potem przerwa...i Wiecie co...cholernie mnie zniechęciło. Generalnie nie udzielam się na wszystkich forach w sieci, nie prowadzę 15 blogów, ale bywam na miejskim- myślenickim- bo jestem z Myślenic, udzielam się na fb, jak dużo ludzi, a ogólnie bardzo dużo kontaktuję się z ludźmi przez sieć. Szyję od 12 lat, mam działalność, sklep internetowy ale w swojej firmie jestem SAMA. Parę lat temu zaczęłam szyć suknie ślubne bo już szyłam wszystko i pomyślałam w zeszłym roku, że mogłabym jeszcze uczyć konstrukcji SAMA. Wiem już dobrze, że ucząc 20 osób jednocześnie, moim zdaniem nie nauczy się nic.
Chętne znalazłam i tak przyjmowałam po 2 os, napisałam sobie 2 programy etc, ogólnie działam w domu, tu mam pracownię i wiecie co?
Jestem w grupach krawickich na FBi tam po konsultacji z adminkami powrzucałam swoje kapelusze na forum- bo modystką tez jestem, dyplomowaną projektantką- a tu... Wszystko jest uważane za SPAM.
Zapytasz o kogoś-SPAM!- bo pewnie się sama pytam o siebie!
Wbijanie zębów bo od razu forma reklamy- bo mam firmę- po czym widzę,że gość tu zęby wbija a na fb się reklamuje.
Więc najlepiej o nic nie pytać, a jedynie mówić w jakim momencie mi maszyna domowa zdechła- no taki jest mój odbiór tego forum. NIE dostałam tu jeszcze przyjemnej odpowiedzi roksanitko pogromco spamerów, bo wszyscy tu żyją łapaniem spamu, a nie żeby pomyśleć gdzie 18 mb lycry kupić.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wydaje mi się, że Roksanitka odniosła się do aalieve, nie do Ciebie, chyba że się mylę. Jeśli znajdziesz chwilę, przejrzyj wpisy, prawie w każdym wspomina o tym samym, w różny sposób http://ekrawiectwo.net/community/profile/6185/




Avatar użytkownika
Świeżynek
Też mi się wydaje, że nie o Ciebie chodziło ;). Pod moim wpisem, gdzie się podzieliłam wrażeniami z kursu też dodała swoje 3 grosze... a co do kursu konstrukcji to moja kuzynka była na jakimś w Warszawie i bardzo sobie chwaliła, ale nie wiem czy to miasto Ci odpowiada? W Poznaniu jest też szkoła, w której uczą konstrukcji, koleżanka chodzi tam na konstrukcje odzieży i bardzo sobie chwali, bieliznę chyba też mają. Jak któreś z tych miast Ci odpowiada, to mogę zapytać o nazwy szkół i Ci napisać.
Avatar użytkownika
Świeżynek
ASmoda,
a bo widzisz w sieci łatwo hejtować wszystko i wszystkich. Ja tam cenię konstruktywną krytykę i rady wynikające z doświadczenia.
Ja ciebie bardzo dobrze rozumiem, bo sama prowadzę firmę odzieżową. A wszyscy ci co mają firmę, wiedzą jak wazny jest czas. Dlatego też nalezę do wielu forum i grup na FB, przynajmniej są tu mądrzejsi i bardziej doświadczeni ode mnie.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja nie twierdzę , że się to odnosiło wyłącznie do mnie, ale może chcę się dowiedzieć czy Pani Zosia z Głodowej Wólki dobrze uczy krawiectwa i czy mieszka w Głodowej Wólce 185A i czemu ktoś mi ma tego nie napisać bo to reklama???Może Pani Zosia na tą pocztę pantoflową zapracowała. A czy sama wypisuje, tego nie sprawdzę, sprawdzę jak pójdę na jej kurs i mi się spodoba.
Avatar użytkownika
Świeżynek
To nie jest tak, że każda reklama spotyka się z krytyką(przynajmniej nie z mojej strony)! Sama podzieliłam się wrażeniami z kursu, bo bardzo mi się spodobał i uważam, że prowadziła go kompetentna osoba, którą należy chwalić i reklamować. Niestety czasami reklama przybiera niepożądaną formę... dlaczego w każdym wątku mam czytać sztucznie i puste frazesy ;), to po prostu troszkę męczące i pewnie stąd ta niechęć.
A wracając do tego pytania o naukę konstrukcji bielizny, to ta szkoła w Poznaniu nazywa się 7cm (koleżanka serdecznie poleca, ale żadna z nas niestety tego kursu nie odbyła, więc nic więcej opowiedzieć nie mogę :()
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
Fides Kochanie oczywiście masz rację
ostatnio mało piszę ale ciągle tu zaglądam, wkurza mnie (i nie tylko) jeśli ktoś o tym samym pisze w kilku wątkach
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Roksanitko Miła, cieszę się, że gdzieś mam rację. Życzę Ci dobrego dnia! Trzymaj się!

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.