Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich serdecznie, jest to mój pierwszy post na forum, niestety zaczynam od proźby o pomoc. Nareszcie kupiłam sobie maszynę do szycia :) mój wybór to singer 8280, miałam mały budżet więc zakupiłam przez internet... okazało się że maszyna ma instrukcję obsługi w j. niemieckim. przeszukałam internet ale nie udało mi się polskiej znaleźć. Jeśli na forum jest ktoś kto posiada instrukcję w j. polskim i zrobienie kilku zdjęć nie jest problemem to będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam wszystkich serdecznie, jest to mój pierwszy post na forum, niestety zaczynam od proźby o pomoc. Nareszcie kupiłam sobie maszynę do szycia :) mój wybór to singer 8280, miałam mały budżet więc zakupiłam przez internet... okazało się że maszyna ma instrukcję obsługi w j. niemieckim. przeszukałam internet ale nie udało mi się polskiej znaleźć. Jeśli na forum jest ktoś kto posiada instrukcję w j. polskim i zrobienie kilku zdjęć nie jest problemem to będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Żaden problem. Teraz możesz się cofnąć tu:
http://ekrawiectwo.net/board/show/3/dzien-dobry/
i przywitać się z nami do porządku, i napisać o sobie kilka słów. Możesz też użyć wyszukiwarki i poszukać wątków związanych z Singer 8280.
G.G.
________________________________________________________
Panie Boże! A mogłeś z tego żebra, taką fajną kolejkę elektryczną zrobić!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Justyno na forum,
W załączniku znajdziesz instrukcję do bardzo podobnego Singera. Kiedy porównałam instrukcję niemiecką od 8280 i instrukcję od tego Singera, nie znalazłam jakiś wielkich różnic, poza zewnętrznymi (wygląd). Rysunki instruktażowe są, jeśli czegoś nie przeoczyłam, identyczne. Oczywiście, lepiej samej to ocenić. :)

Instrukcja po polsku od strony 127.

Fides

PS.
Obszywanie dziurki jest inne, inna kolejność.

Może widziałaś, może nie
film 1
film 2
film 3

--- Ostatnio edytowane 2014-01-17 08:59:02 przez Fides ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo Wam dziękuję :) Na razie z mojego szycia "nici", rozregulowałam napięcie nitki i nie mogę sobie z tym poradzić...

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.