Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Świeżynek
Piękne hafty! Podzwiwiam cierpliwość ;) ja też próbowałam i krzyżykiem i haft płaski i efekt końcowy wychodzi rewelacyjny ale trzeba się swoje wysiedzieć i wyszyć ;)) Pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
:oklasky: :buziak: super prześliczne obrazki gratulacje :buzki:
Avatar użytkownika
Świeżynek
Moje wyrazy uznania - to prawdziwe małe arcydzieła :oklasky: Sama nie haftuję (może mnie kiedyś coś "najdzie" na haft), ale zajmuje się tym moja ciotka - na początku też traktowała to jako rodzaj relaksującego zajęcia po stresującej pracy (jest pielęgniarką), a obecnie poświęca haftowaniu prawie każdą wolną chwilę, wyszywając też obrazy "na zamówienie" (na razie członków rodziny). Kiedy się taką gotową kanwę oprawi, dopiero wtedy można w pełni podziwiać czyjś kunszt i cierpliwość. No właśnie - słyszałam, że oprawianie tego typu obrazów jest stosunkowo drogie....
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wszystkie są przepiękne !! Jestem pod mega wrażeniem, sama troszkę haftuję, więc wiem ile z tym pracy, ale moje hafty są na etapie raczkowania hehe :jezyk_oko:

:oklasky: :okok:
Avatar użytkownika
Świeżynek
woooow, jestem pod wrazeniem
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Widzę, że bardzo lubisz elementy kwiatowe. Twoje hafty są bardzo barwne.Przychodzi mi na myśl porównanie do używanych w XVIII wieku modelów właściwych regencji.Niewątpliwie posiadasz talent,, to coś''
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Z haftem to prawda... rzucałam się na różne techniki, ale zawsze wracałam do haftu i to jednak jedyna moja miłość. Obrazy prześliczne.
________________________________________________________

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.