Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
hej ja zrobilam taka spódnice. tylko z mojej drosowki nie wykanczalam bo za grube byly by na wykonczeniach w stosunki do reszty ale zrobic taka spodnice jest latwo ... ja zielona jestem i uszylam wiec tobie tez sie uda na bank.

juz nosilam i jak jest elastyczna dresowka to nic sie nie wypycha

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szyszko, ale wykrój zrobiłaś z głowy czy z Papavero, czy dawałaś zamek, czy gumka w pasie wystarczyła? Mamuniu, jaka fajna :)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
dokladnie u mnie wygladalo to tak ze podzielilam material na 3 x 47cm i zlozylam po zszyciu boku wykroilam na manekinie

u mnie w pasie jest gumka wszyta w pasek... ale teraz robilabym normalnie pasek bez gumki i bez zamka bo ten material moj jest elastyczny i trzyma sie sam bez zamka ( bo robilam spodnice z kontrafaldami i bez zamka na samym pasku swietnie sie trzyma :)



--- Ostatnio edytowane 2015-02-16 13:06:04 przez Szyszka ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję :)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
kupilam sobie burde szkole szycia cz. 2 i tam jest wykroj i nauka szycia tulipanowej...

ale jak patrze to uzycie jest mardziej skompliowane niż mój sposób na "wyczucie" :)))

--- Ostatnio edytowane 2015-02-16 15:33:27 przez Szyszka ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiem, mam, ale ten tulipan mi się nie podoba, z czarnego materiału tak, ale ta pstrokata nie wygląda jak tulipan :/ Ale dzięki za podpowiedz, w zasadzie poczytać można :)A i to materiałowa, nie dzianinowa i jeszcze takie tulipanowe spódnice z zakładkami pasują kobietom z wąskimi biodrami, bo poszerzają. Czyli ja odpadam :/
A twoja dresówka jest dwukolorowa? Popielata a z lewej strony amarantowa? Czy to druga warstwa? Bardzo mi się podoba ten komplecik z ostatnich zdjęć.

--- Ostatnio edytowane 2015-02-16 17:18:02 przez Niteczka82 ---

--- Ostatnio edytowane 2015-02-16 17:18:59 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
mi tez nie widzi sie ta z burdy ale myslalam ze cos moze podpowiem :)

tak to jest pod spodem taki kolor ... taki ciemny róż. mam jeszcze taki sam material ale pod spodem z jasnym pastelowym różem i myślę co z niego zrobic :)


mysle ze sposob moj jest moze i jak dla matoła krawieckiego bo takim wlasnie jestem ale

prostokąt na 3 ... rowne czesci zszylam koniec jeden do zgiecia... wszylam pasek i obciełąm te przody :D

pewnie zaawansowani padają ze śmiechu z mojego sposobu ale wyszlo idealnie. kolezanki sie ustawiaja w kolejce bo chca taka na wiosne :)


--- Ostatnio edytowane 2015-02-16 19:43:49 przez Szyszka ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podpowiedziałaś, bo w ogóle nie zwróciłam uwagi na to, że to tulipan :)
Fajny sposób, mi się podoba :)
A gdzie sprzedają takie dzianiny, to drapana na misiu, czy pętelkowa?
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
http://sklep.textilmar.pl/dzianina-dresowa-dzianina-dresowa-face-szaryroz-p-7877.html

Dzianina DRESOWA (SPÓD PĘTELKOWY) to miękka i przyjemna w dotyku dzianina elastyczna o wysokiej gramaturze, stąd świetnie nadaje się na konfekcje dresową, oraz stylizowaną na swobodną. Bawełna zapewnia przyjazną dla ciała cyrkulację powietrza. Dzianina ta nadaje się zarówno na sukienki, spódniczki, ale przede wszystkim bluzy i spodnie dresowe, oraz jako komponent połączony z innymi tkaninami z oferty naszej firmy. Warunkiem pełnego zadowolenia z dzianiny jest zakup oryginalnego wyrobu jaki Państwu oferujemy.

Materiał: bawełna
Kolor: SZARY/RÓŻ
Szerokość: 170 cm
Waga: 325 g/m2
Zastosowanie:
Bluzy, spodnie dresowe, tuniki.

Czas dostawy: w przeciągu 24 h


--- Ostatnio edytowane 2015-02-16 20:50:51 przez Szyszka ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak zwane tu fejs :)Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Ale ja zamota jestem, całkiem mi z głowy wypadło, że przecież już w Twoich wytworach widziałam i pytałam o ten komplecik :) forgiwmi

--- Ostatnio edytowane 2015-02-16 21:13:34 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.