Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
możecie wspomóc / udostępnić dalej? w naszym cudnym kraju dziecko czekam 3 lata na operację serca, rodzice zbierają pieniądze na operację, NFZ umywa ręce :(
https://www.siepomaga.pl/serduszko-krystianka

--- Ostatnio edytowane 2015-04-14 17:26:53 przez changela ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie mogę patrzeć na takie rozpaczliwe apele... Rzeczywiście, w cudnym kraju przyszło nam żyć, nasi rodzimi politykierzy przewalają miliony na bzdety i nikomu niepotrzebne reformy, celebryci z Bożej łaski, upubliczniając to, jak bardzo im się w d..ach poprzewracało i trzepią na tym szmal. Gdyby kasę na pijar wyborczy czy kolejne sztuczne cyce przeznaczyłby jeden z drugą na sfinansowanie leczenia takiego szkraba, to lepszej reklamy by już nie potrzebowali. Uffff... Spuściłam trochę pary, bo się zagotowałam.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Nie mogę patrzeć na takie rozpaczliwe apele... Rzeczywiście, w cudnym kraju przyszło nam żyć, nasi rodzimi politykierzy przewalają miliony na bzdety i nikomu niepotrzebne reformy, celebryci z Bożej łaski, upubliczniając to, jak bardzo im się w d..ach poprzewracało i trzepią na tym szmal. Gdyby kasę na pijar wyborczy czy kolejne sztuczne cyce przeznaczyłby jeden z drugą na sfinansowanie leczenia takiego szkraba, to lepszej reklamy by już nie potrzebowali. Uffff... Spuściłam trochę pary, bo się zagotowałam.

Zgadzam się :( Smutna prawda :(
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
W każdym kraju są takie sytuacje... Nie tylko w Polsce.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A mnie zawsze zastanawia, dlaczego ludzie liczą cudze pieniądze i uważają za słuszne wypowiadać się na temat ich wydawania. Skąd założenie, że oprócz 'zrobienia cycków' czy zorganizowania kampanii pr taki ktoś nie pomaga? Ludzie majętni bardzo często wspierają fundacje i pojedyncze przypadki, a jeśli mają tyle pieniędzy, żeby żyć w dostatku równocześnie pomagając, to moim zdaniem nikomu nic do tego. Całego świata niestety nie zbawią i każdej pojedynczej potrzebującej osobie nie pomogą. I zgodzę się z Anią, wszędzie chyba tak jest, nie tylko w Polsce, co nie zmienia faktu, że jest to przykre.
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie mam w zwyczaju liczyć czyichś pieniędzy, jeśli chodzi o nasz rząd, wydają NASZE pieniądze, moje, twoje, w większości przypadków bardzo nie podoba mi się w jaki sposób nimi szastają, to po pierwsze. Po drugie, zauważ, że jeśli któryś z celebrytów zrobi coś charytatywnie, to jest o tym głośno, nawet bardzo. Dlatego nie wierzę, żeby znakomita część medialnych ludzi wspomagała incognito, patrz wszystkie bale i gale charytatywne. Co innego ludzie zamożni, nie mający parcia na szkło. Tu się zgodzę, że wielu z nich pomaga i wspiera, nie szukając przy tym poklasku.
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.