Wersja do druku

55 stron: « < 35 36 37 38 39 40 41 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, bardzo dziękuję za pomoc. Śledzę od dłuższego czasu to forum, ale po raz pierwszy w wielkiej desperacji zadałam pytanie bez szczególnej nadziei na odpowiedz...a tu miłe rozczarowanie.
Uff nawet u producentów nie wiedzą o czym mówię. Dziękuję Zibiasz, flower i agaffeka za podpowiedzi. Tę ofertę z all...jest znam, ten sam sprzedający miał inny wzór w większej ilości i już go przechwyciłam :-). Sprawdzę na naturze ja wygląda ten atłas bawełniany, być może tędy droga...gdyby wpadła Wam jeszcze w oko jakaś informacja będę wdzięczna...:-), pozdrawiam weekendowo :-)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Z godnych polecenia rzeczy są jeszcze produkty sygnowane przez P. Czarnieckie. – robia głównie sznurk i liny, ale jest sporo rzeczy też do fajncyh dodatków, itd.
Avatar użytkownika
Świeżynek
poszukuję czarną eko-skórę z kwiatowym wzorkiem na brzegu. Coś podobnego do zdjęcia w linku.

http://sensima.pl/225/225
Avatar użytkownika
Świeżynek
poszukuję sprawdzonego sklepu z dresówką dobrej jakości żeby się nie mechaciła
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przeczytałam cały wątek i znalazłam w sumie tylko jedną opinię o sklepie internetowym Natan. Czy ktoś jeszcze ma z nimi jakieś doświadczenie? Chciałabym kupić kilka tkanin na bluzki, ale trochę się boję. W tej jednej opinii ktoś wspomniał, że ich bawełna na sukienkę była sztywna jak obrus.
Byłam zadowolona z zakupów. Odcinane z naddatkiem, czasem dodawali próbki. Jeden wyjątek - len był kiepskiej jakości i kolor schodził. Nie bardzo są kontaktowi mailowo, tzn. odpisują, ale w wielkim biegu chyba.
A bawełna faktycznie, sama zapomniałam - kupiłam na sukienkę, będzie obrus. To drugi wyjątek.
Mogliby mieć też lepsze opisy i wyszukiwarkę.
Avatar użytkownika
Świeżynek
czy ktoś może ma sprawdzonego sprzedawcę allegro do nici do owerlocka??
Avatar użytkownika
Świeżynek
Kupowałam i jestem bardzo zadowolona w firmie Pasmatex Częstochowa.
Mają stronę z wzornikiem choć wybierać przez internet kolory to nieprawdopodobne ...
Pani jednak potrafi doradzić, rozumie co to znaczy średni kolor aby posował do jasnego i ciemnego materiału :-) Nici są dobrej jakości, szyję nimi domowo na Merrylocku,
szybka dostawa.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Kupowałam dzianinę dresową i ściągacze od CreataMW zamówiłam w sumie 5m materiałów, dostałam 4,5m. Wzięłam też kredę, przyszła połamana. Ściągacze miały pasować idealnie do tkanin, jeden z kolorów jest zupełnie inny. Dziś odebrałam paczkę, jutro będę wyjaśniać, przede wszystkim brakujące 0,5m materiału.
Avatar użytkownika
Świeżynek
--- Ostatnio edytowane 2014-07-30 12:21:21 przez elczyk ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
--- Ostatnio edytowane 2014-07-30 12:50:01 przez elczyk ---

--- Ostatnio edytowane 2014-07-30 13:16:39 przez elczyk ---

--- Ostatnio edytowane 2014-07-30 13:19:21 przez elczyk ---

--- Ostatnio edytowane 2014-07-30 13:22:26 przez elczyk ---
Dopiero teraz doczytałam się, że póki nie napiszę odpowiedniej liczby postów, to moje linki nie będą działać.
No trudno.

--- Ostatnio edytowane 2014-07-30 13:54:53 przez elczyk ---

55 stron: « < 35 36 37 38 39 40 41 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.