Wersja do druku

55 stron: « < 38 39 40 41 42 43 44 > »

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Albo np. materiał jest ładny i spełniający oczekiwania, ale za to tak śmierdzący fajami, że jest do wywalenia...
Ktoś tu kiedyś opisywał taką sytuację...
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Witam!!! Proszę o opinię osoby ,które robiły zakupy w sklepie MOTEX.Jakie gatunkowo są materiały,czy opis przez nich zamieszczony odnośnie gatunku i koloru jest zgodny .Przeleciałam przez forum i nie natknęłam się na żadną.Może nie zauważyłam ;).Z góry dziękuję za odzew :papa:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja kojarze te firme i z tego co wiem, chyba srednio, zalezy jak sie trafi, wiem ze ktoras dziewcyzna pisala ze tkaniny byly postrzepione itd, ze mieli wyslac tez probki a nie wyslali itd ale nie wiem na ktorym forum to czytalam,czy na fb moze...nie pamietam juz.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ja kupiłam i więcej nie kupię.

Materiał urżnięty, nie ucięty /bardzo krzywy brzeg, chyba piłą ręczną cięty/. Jeden z materiałów przybrudzony, jednego - brak zupełny oraz brak faktury, o którą prosiłam. Na maila z interwencją - nie odpowiedzieli.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a no wlasnie, to calkiem dobrze kojarzylam :) chyba ceny maja dosc niskie dlatego to kusi, ale jak widac ceny to nie wszystko.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję bardzo za opinie.Już ochłonęłam i sobie odpuszczam tam zakupy, a zainteresowana byłam tkaniną morgan jersey-punto,opis mi sie spodobał i kolory .Nazwa tkaniny nic mi nie mówi,ale do tego już zdążyłam się przyzwyczaić :bezradny:,bo coraz częściej pojawiają się jakieś wynalazki .Jeszcze raz dzięki za odzew .Robiłam zakupy w firmie "Natan",materiały bardzo dobre gatunkowo ,kontakt też nienaganny.Jedynie kolor zamówionej wełny nie był taki o jaki mi chodziło ale wydaje mi się ,że to wina zdjęcia i ustawienia monitora.W "Textilmar" też kupowałam i byłam zadowolona z kontaktu bo jest bardzo dobry ,ale za mało tam robiłam zakupów ,żeby móc ich polecać albo zniechęcać.Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
byl swego czasu boom na punto, ale trzeba bardzo uwazac z podrobkami ktore sie szybko mechaca,punto szyje sie przyjemnie i fajnie nosi. potem byl/jest szal na szare dresowki, a teraz na sztuczna pikowke, taka sztywna pewnie gdzies widzialas na zdjeciach takie sterczace sukienki, dla mnei wazny ejst sklad materialu i jego wlasciwosci, wiec nie ogladam sie na mode.Ale wyjsc z "podziwu" nie moge jak widze dziewczyny ubrane od gory do dolu w same stretche...
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
W tym tygodniu zakupiłam materiał na Allegro od PRIMAVERA_A http://allegro.pl/tkanina-kostiumowa-schenilla-kratka-ruda-i4966257281.html Materiał bardzo udany, cena umiarkowana (12zł/m), przesyłka błyskawiczna. Na kostiumik ala Coco Chanel w sam raz :) Jedyny mankament to brak dowodu sprzedaży, ale transakcja wykonana poprzez potral Allegro . Mogę polecić sprzedawcę oraz materiał.

Ola
Avatar użytkownika
Świeżynek
Poszukuję bawełny woskowanej, w kolorze czarnym. W sklepach (sieciówkach) jest dużo ubrań z tej tkaniny, jednak nie mogę znaleźć jej na metry.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Polecam sklep www.mcolors.pl. Znalazłam tam bajecznie kolorową bawełnę w przystepnej cenie. Szczególnie wzór łowicki jest przepiękny. Można zamówić wcześniej próbki (ja zamawiałam).
Ja mam następujące pytanie: Czy ktoś na forum wie, gdzie można znaleźć tkaninę z bambusa. Czystą i z nadrukiem? Pozdrawiam.

--- Ostatnio edytowane 2015-01-28 10:01:36 przez szwercia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
wzór łowicki

55 stron: « < 38 39 40 41 42 43 44 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.