Wersja do druku

35 stron: « < 27 28 29 30 31 32 33 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Moje pierwsze ciuszki są uszyte właśnie z wykrojów papavero. Osobiście jestem zadowolona, na razie problem miałam jedynie ze spodniami, ale to w zasadzie z własnej winy, bo z góry załozyłam, że skoro moje biodra, biust i talia mają rozmiar 46 to uda też będą. A tu klops - nie miały.
Niewątpliwa zaleta serwisu to duży wybór darmowych wykrojów. Wystarczy wydrukować i posklejać puzzle (jeszcze nie miałam z tym problemu). Dodatkowy plus jest taki, że ubrania są uszytę przez użytkowniczki, więc widać jak to wychodzi "naprawdę".
Z Burdą niestety nic mi jeszcze nie wyszło idealnie tak jak na zdjęciach, ale to może wina moich umiejetności krawieckich, które na razie są słabe.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
stronę papavero odnalazłam przez przypadek. Szukałam opisu wykonania pewnej części garderoby. I od tamtej pory jest ona dla mnie skarbnicą wiadomości. Nie tyle wykroje pobieram co korzystam z wiedzy fachowców, która jest bezcenna.
Avatar użytkownika
Administrator
Wrzucam zdjęcia 2 sukienek, które uszyłam z papaverowego wykroju. Teraz mam w planach "spódnicę z językiem" tylko nie wiem czy nie kupiłam za mało materiału ;)

________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajna sukienka :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Super sukienki.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Od niedawna wertuję stronę Papavero, postanowiłam uszyć z darmowego wykroju łatwą bluzkę, wykrój wycięłam, ale nie mogę rozszyfrować pewnych oznaczeń. To mój pierwszy wykrój, jeżeli są gdzieś wyjaśnienia znaczków na wykrojach to bardzo proszę przekierować mnie na stronkę. Podaje zdjęcia niewiadomych, z zaszewką to wiem co zrobić, natomiast nie wiem po co to kółko na styku zaszewki. A to drugie na zdjęciu to zupełnie nie wiem z czym się je..
Proszę o pomoc.
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Niteczko na pierwszym zdjęciu to są punkty styczne czyli w tym miejscu robisz maleńkie nacięcia i potem te nacięcia łączysz podczas szycia. Niestety nie wiem co oznacza kółko na zaszewce. A którą bluzkę szyjesz? Podaj link.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
http://www.papavero.pl/wykroje-do-pobrania/943-943 to ta, te nacięcia szyje razem, czyli od nich szycie zaczynam?One są po to żeby równo zszyć przód i tył? Trochę mam przyciąć czyli ile? muszę przeciąć tylko trochę od zewnątrz?

--- Ostatnio edytowane 2014-02-23 17:39:01 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak są po to, żeby zszyć równo przód i tył. Susanna pisze,,w tym miejscu robisz maleńkie nacięcia ,, tylko tyle nacinasz, żebyś widziała które miejsca muszą połączyć się ze sobą. tak ja przynajmniej to rozumiem.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiem Gosia67, tylko te znaczki są dwa, jeden na zapasie i drugi już na materiale którego raczej nie powinno sie nacinac, więc chcę miec jasność, zrozum, początkująca jestem:)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus

35 stron: « < 27 28 29 30 31 32 33 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.